 |
Met Nokia Phone Browser kun je bestanden in het telefoongeheugen wijzigen en bestanden uitwisselen tussen de telefoon en een compatibele pc.
Sluit de telefoon aan op de pc. Open Windows Verkenner, ga naar Deze computer > Nokia Phone Browser en Nokia 6800 (of de naam die je aan de map hebt gegeven). Selecteer de submap die je wilt weergeven.
- Lokale mappen
In de lokale mappen van Nokia Phone Browser kun je je eigen bestanden op de pc opslaan. Deze mappen worden automatisch gemaakt, bijvoorbeeld My Graphics, My Photos en My Tones. Door bestanden uit deze mappen te verplaatsen naar de telefoonmappen, worden de bestanden naar de telefoon verplaatst.
- Telefoonmap
Wanneer je de telefoon aansluit op de pc, wordt automatisch een telefoonmap op de telefoon gelezen. Selecteer de telefoonmap om informatie over de telefoon weer te geven.
- Telefoonsubmappen
Telefoonsubmappen worden op de telefoon gelezen wanneer de telefoon is aangesloten op de pc. Je kunt bestanden uit de telefoonsubmappen naar je pc-mappen kopiëren en vice versa. In de submappen kun je nieuwe mappen maken, maar je kunt geen namen wijzigen van de mappen die al in de telefoon aanwezig zijn.
In de Galerij kun je bestanden in de telefoon weergeven. Stel View > Thumbnails in om afbeeldingen weer te geven in de mapweergave van de Phone Browser.
|