Overzicht site | Woordenlijst
Nokia Connecting People Interactieve handleiding Nokia 6800 Nokia 6800
   

  Inleiding  
  Aan de slag  
  De telefoon gebruiken  

  Connectiviteit  

  Veelgestelde vragen  

  Belangrijkste kenmerken   
  De telefoon instellen   
  Tips  

  Veiligheidsinformatie  
  SIM-kaart/batterij installeren
  MMS
GPRS/WAP/GSM
  Display
  Polyfone beltonen
  Portefeuille
  E-mail
  Beveiligingsinstellingen
GPRS/WAP/GSM

GPRS maakt het mogelijk om met een mobiele telefoon gegevens te verzenden en ontvangen via het mobiele netwerk. GPRS is een gegevensdrager waarmee draadloos toegang kan worden verkregen tot gegevensnetwerken zoals internet. Je kunt een GPRS- of GSM-verbinding gebruiken om WAP-pagina's te bezoeken.

De instellingen voor deze dienst kunnen als een tekstbericht worden ontvangen van de netwerkexploitant of serviceprovider die de gewenste WAP-dienst aanbiedt.

Je kunt de instellingen ook handmatig intoetsen of de instellingen toevoegen en wijzigen met PC Suite. Informeer bij de netwerkexploitant of serviceprovider naar de juiste instellingen. De WAP-instellingen zijn wellicht beschikbaar op diens website.

 

Koppelingen naar de woordenlijst

Koppelingen naar de woordenlijst

WAP, GPRS,
Serviceprovider, IP-adres, Gegevensdiensten, WML



Let op…

Wellicht moet je bij de netwerkexploitant en/of serviceprovider informeren naar de beschikbaarheid van WAP-diensten, tarieven en abonnementen. Serviceproviders geven bovendien aanwijzingen voor het gebruik van hun diensten.