|
|
 |
 |
In de onderstaande oefening leer je hoe je een toepassing kunt starten met het messaging-toestel Nokia 6800.
Je kunt op verschillende manieren nieuwe toepassingen naar je Nokia 6800 downloaden.
- Open het menu Toepassingen en selecteer Toep.downloads. Je ziet nu een lijst met de beschikbare WAP-bookmarks. Als je een bookmark wilt gebruiken die je eerder hebt opgeslagen in Diensten, selecteer je Meer bookmarks.
Maak verbinding met de gewenste WAP-site. Als je problemen ondervindt bij het tot stand brengen van een verbinding, controleer je of je de juiste instellingen gebruikt. Wellicht moet je in het menu Diensten de actieve dienstinstellingen wijzigen.
- Je kunt ook eerst het menu Diensten openen. Selecteer een bookmark en download een toepassing van de WAP-site die met de bookmark verbonden is.
- Gebruik de functie Spel.downloads (zie Diensten voor spelletjes).
- Gebruik de Nokia Application Installer in PC Suite om een toepassing naar de telefoon te downloaden.
|
|
| |
|
|
|
|