‌‌

Telefony Nokia se systémem Android™

Dokonalá shoda

Úzká spolupráce chytrých telefonů Nokia se systémem Android začala v roce 2017 představením prvního chytrého telefonu Nokia se systémem Android. Od té doby spolupráce pokračovala s každým chytrým telefonem Nokia, čímž milionům uživatelů umožňovala užívat si ryzí, bezpečný a aktuální uživatelský zážitek.

Hardware

Lepší výkon

Každý chytrý telefon Nokia se systémem Android One splňuje přísnou řadu hardwarových standardů – včetně RAM, úložiště a rychlosti – pro maximální výkon. A s malou, uspořádanou sadou předinstalovaných aplikací vám chytré telefony Nokia se systémem Android One přinášejí větší úložiště, pro cokoli chcete.

Android one logo 130px, color

Software

Všechny základní funkce

Cílem Android One je poskytnout vám vynikající uživatelskou zkušenost z používání chytrého telefonu se silnou podporou Google™. Užijte si snadné a intuitivní uživatelské rozhraní, asistenta Google a neomezené úložiště pro fotografie se službou Fotky Google a měsíční bezpečnostní aktualizace a Google Play Protect přímo z krabice, aby vaše zařízení zůstalo zabezpečené, rychlé a co nejvýkonnější.

android-one-logo-white 130px (no extra margins)

Android 9 Pie

Síla umělé inteligence

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia maximum. S novými funkcemi Adaptivní baterie a Adaptivní jas se telefon přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

Podrobnosti o systému Android 9 Pie
Android (verze Go)

Šetřete data a zůstaňte v bezpečí

Android (verze Go) je optimalizován tak, abyste mohli používat aplikace rychleji bez nepříjemných prodlev. Díky menším velikostem aplikací, většímu úložišti a větší kontrole nad možnostmi ukládání vašeho obsahu vám systém Android (verze Go) pomáhá šetřit prostor pro to nejdůležitější.

Google, Android a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC; Oreo je ochranná známka skupiny Mondelez International, Inc. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1 Mezi chytré telefony Nokia se systémem Android One patří Nokia 3.1, Nokia 5.1, 5.1 Plus, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 Plus, a Nokia 8 Sirocco.

1 Fotky Google vám poskytnou neomezené bezplatné úložiště na kvalitní fotografie. Vyžadují účet Google a internetové připojení.