‌‌

Je prostě čím dál lepší

Pouze u chytrých telefonů Nokia

Zatímco druzí zahlcují telefony spoustou aplikací, které je časem zpomalí, my začínáme s čistou, lehkou verzí systému Android™, který bude jen a jen lepší.

Zatímco druzí se snaží protlačovat aktualizace, které zatěžují telefon, naše aktualizace vám přinášejí inovace od Googlu, které vám slouží tím líp, čím víc telefon používáte.

A zatímco druzí upgradují pouze své vlajkové telefony, my upgradujeme celé své portfolio.

Chytré telefony Nokia se tak jen zlepšují.

Ryzí systém Android

Nejlepší je začít s tím nejlepším

Všechny chytré telefony Nokia mají hned po vybalení z krabičky ryzí verzi Androidu, která slibuje ten nejlepší možný uživatelský zážitek: žádné zbytečné aplikace a k tomu bezplatné měsíční bezpečnostní aktualizace, které váš telefon ještě vylepší. To znamená, že vám už nic nebude stát v cestě za těmi nejnovějšími službami od Googlu.

Upgrady platformy

Špičkový výkon

Proč mít jen aktualizace? Napříč celým naším portfoliem chytrých telefonů jsme se zavázali k tomu, že vám po dobu dvou let budeme poskytovat také upgrady platformy Android. Telefon Nokia 5 byl například uveden se systémem Android 7.0 Nougat, upgradoval se na systém Android 8.0 Oreo™ a teď je aktuální se systémem Android 9 Pie. Postaráme se o to, aby byl váš telefon Nokia vybaven nejnovějšími a nejlepšími vychytávkami od Googlu – bez ohledu na to, kdy jste si ho pořídili.

Android 9 Pie

Síla umělé inteligence

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia maximum. S novými funkcemi Adaptivní baterie a Adaptivní jas se telefon přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

Podrobnosti o systému Android 9 Pie

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny společnosti Mondelez International, Inc.