Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Arrow right

Android 11 i telefony Nokia

Przejdź do treści głównej

Telefony Nokia i Android™ 11. Dobre połączenie.

Zawsze to, co najaktualniejsze

Zaufanie, bezpieczeństwo i trwała konstrukcja – to obietnica związana z każdym telefonem Nokia, która stoi również za udostępnieniem najnowszej i najwspanialszej wersji systemu Android. To Android 11, w którym centralne miejsce zajmują Twoje rozmowy, prywatność i dobre samopoczucie.

Wiadomości

Płynne prowadzenie rozmów

Koniec z przeskakiwaniem między aplikacjami: teraz możesz odpowiadać na czaty z jednego miejsca. Wiadomości od najważniejszych kontaktów mogą być wyświetlane na ekranie blokady, dzięki czemu nie przegapisz żadnego słowa od swoich najbliższych.

Wiadomości

Dymki

Przypinaj rozmowy, aby były wyświetlane nad innymi aplikacjami. Niezależnie od tego, co właśnie robisz, od czatu dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.

Uprawnienia aplikacji

Ty tu rządzisz

Zachowaj kontrolę, w pełni wykorzystując możliwości aplikacji. Dostępu do mikrofonu, aparatu lub lokalizacji możesz udzielać jednorazowo. Dzięki temu, gdy aplikacja znowu będzie wymagać dostępu, ponownie o niego poprosi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo. Po prostu.

System Android 11 dostarcza poprawek zabezpieczeń i funkcji prywatności w taki sam sposób, jak witryna Google Play aktualizuje aplikacje. A dzięki comiesięcznym aktualizacjom udostępnianym do telefonów Nokia możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest wyposażone w najnowsze mechanizmy zabezpieczające.

Google Assistant

Pomoc w drodze

Google Assistant na telefonie komórkowym jest zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz szybko załatwiać sprawy i robić plany, by koncentrować się na tym, co najważniejsze. Używaj głosu do zarządzania zadaniami i listami spraw, uzyskiwania wskazówek oraz kontaktowania się z innymi w drodze.

Cyfrowy dobrostan

Dobry dzień zaczyna się od dobrego snu

Odpocznij po całodziennej aktywności, korzystając z trybu snu, który powoduje automatyczne obniżenie głośności telefonu i przełączenie ekranu na skalę odcieni szarości. A kolejny dzień zacznij z nowym, udoskonalonym zegarem – obudzi Cię ulubiona piosenka oraz ekran stopniowo rozjaśniany przez specjalny alarm na wschód słońca.

Funkcje dla przedsiębiorstw

Do spraw służbowych

W takich miejscach jak kalendarz i przypomnienia dostępny jest połączony widok obejmujący sprawy służbowe i osobiste. A dzięki nowym funkcjom zarządzania zasobami dział IT może dbać o bezpieczeństwo na firmowych telefonach, nie odbierając użytkownikom wglądu w materiały prywatne.

Dla dużych przedsiębiorstw

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Google, Android, Google Play, YouTube i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC.