‌‌

Po prostu coraz lepiej

Dobrana para

Historia bliskich więzów łączących smartfony Nokia i system Android sięga 2017 roku, kiedy pojawił się pierwszy telefon Nokia z Androidem. Od tego czasu to partnerstwo obejmuje każdy smartfon Nokia, dzięki czemu miliony użytkowników mają do dyspozycji czysty, bezpieczny i aktualny system.

Sprzęt

Lepsza wydajność

Każdy smartfon Nokia z Android One spełnia rygorystyczne standardy sprzętowe — dotyczące pamięci RAM, pamięci masowej i szybkości — które przekładają się na maksymalną wydajność. A dzięki niewielkiemu, starannie dobranemu zestawowi fabrycznie instalowanych aplikacji smartfony Nokia z Android One zapewniają więcej miejsca, z którego można korzystać w dowolny sposób.

Oprogramowanie

Wszystkie niezbędne funkcje

Stosując Android One, chcemy zapewnić znakomite funkcje smartfona z mocnym poparciem firmy Google™. Standardowo otrzymujesz łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs użytkownika, Asystenta Google i nieograniczone miejsce na zdjęcia w usłudze Zdjęcia Google oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń i funkcję Google Play Protect — tak aby Twoje urządzenie było zawsze bezpieczne, szybkie i działało na sto procent swoich możliwości.

Android 9 Pie

Moc sztucznej inteligencji

System Android 9 Pie uwalnia moc sztucznej inteligencji, zwiększając możliwości smartfonu Nokia. Korzystając z takich nowych funkcji jak adaptacyjna bateria i adaptacyjna jasność, telefon przystosowuje się do Ciebie i Twojego sposobu użytkowania, stopniowo poznając Twoje preferencje i z biegiem czasu doskonaląc swoje funkcjonowanie, dzięki czemu wszystko działa płynniej przez dłuższy czas.

Dowiedz się więcej o Android 9 Pie

Google, Android i Google Play są znakami towarowymi Google LLC; Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1 Smartfony Nokia z Android One to Nokia 3.1, Nokia 5.1, 5.1 Plus, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 Plus i Nokia 8 Sirocco.

2 Zdjęcia Google to usługa umożliwiająca bezpłatne przechowywanie nieograniczonej liczby zdjęć wysokiej jakości. Do korzystania z niej wystarczy konto Google i dostęp do Internetu.