‌‌

Po prostu coraz lepiej

Dobrana para

Podczas gdy inni producenci napychają swoje telefony aplikacjami, które stopniowo zmieniają się w uciążliwy balast, my zaczynamy od niemodyfikowanej, świeżej wersji systemu Android™, która z czasem staje się jeszcze lepsza.

Podczas gdy inni producenci wymuszają aktualizacje, które spowalniają działanie telefonu, w naszych aktualizacjach znajdują się najnowsze innowacje firmy Google, które uczą się nawyków użytkownika tym lepiej, im częściej są używane.

A podczas gdy u innych producentów uaktualnienia dotyczą tylko sztandarowych modeli, my wprowadzamy je w całej gamie urządzeń.

To proste — smartfony Nokia z każdym dniem stają się coraz lepsze.

Sprzęt

Lepsza wydajność

Każdy smartfon Nokia z Android One spełnia rygorystyczne standardy sprzętowe — dotyczące pamięci RAM, pamięci masowej i szybkości — które przekładają się na maksymalną wydajność. A dzięki niewielkiemu, starannie dobranemu zestawowi fabrycznie instalowanych aplikacji smartfony Nokia z Android One zapewniają więcej miejsca, z którego można korzystać w dowolny sposób.

Oprogramowanie

Najwyższa wydajność

Po co ograniczać się do aktualizacji? W całej naszej gamie smartfonów dążymy także do uaktualniania platformy Android przez dwa lata. Przykładowo telefon Nokia 5 został wprowadzony z systemem Android 7.0 Nougat, który następnie został uaktualniony do wersji Android 8.0 Oreo™, a obecnie użytkownicy tego modelu mają do dyspozycji system Android 9 Pie. Dbamy o to, aby Twój smartfon Nokia zawierał najnowsze i najbardziej przydatne innowacje stworzone przez firmę Google — niezależnie od tego, kiedy został kupiony.

Android 9 Pie

Moc sztucznej inteligencji

System Android 9 Pie uwalnia moc sztucznej inteligencji, zwiększając możliwości smartfonu Nokia. Korzystając z takich nowych funkcji jak adaptacyjna bateria i adaptacyjna jasność, telefon przystosowuje się do Ciebie i Twojego sposobu użytkowania, stopniowo poznając Twoje preferencje i z biegiem czasu doskonaląc swoje funkcjonowanie, dzięki czemu wszystko działa płynniej przez dłuższy czas.

Dowiedz się więcej o Android 9 Pie

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc.