‌‌

Gün geçtikçe daha iyi olur

Sadece Nokia akıllı telefonlarla

Diğerleri zamanla sizi bunaltan uygulamaları telefonlarına doldururken, biz zamanla daha da iyi olacak saf, yeni bir Android™ sürümü ile başlarız.

Diğerleri sizi yavaşlatan güncellemeleri telefonlarına doldururken, bizim güncellemelerimiz siz kullandıkça öğrenen en güncel Google yeniliklerini size getirir.

Ve diğerleri sadece amiral gemisi telefonlarını terfi ederken, biz tüm portföyümüzü terfi ederiz.

Nokia akıllı telefonlar giderek daha iyi olur.

Saf Android

Daha iyi, en iyi ile başlar

Bütün Nokia akıllı telefonlar kutudan mümkün olan en iyi deneyimi sağlayan saf bir Android sürümü ile çıkar: Karışıklık yoktur ve zaman içinde deneyiminizi iyileştiren ücretsiz aylık güvenlik güncellemeleri alır Bu da hiçbir engelle karşılaşmadan Google'ın en yeni hizmetlerine daha kolay erişmeniz anlamına gelir.

Platform güncellemeleri

En üst düzey performans

Neden sadece güncellemeler ile yetinesiniz? Bütün akıllı telefon portföyümüzde iki yıl süreyle Android platformu güncellemeleri sağlamayı da taahhüt ediyoruz. Örneğin Nokia 5 Android 7.0 Nougat ile başlatıldı; Android 8.0 Oreo™'ye, şimdi de Android 9 Pie'ye güncellendi. Nokia akıllı telefonunuzu ne zaman almış olursanız olun, onu Google'ın en yeni ve en büyük yenilikleriyle donatırız.

Android 9 Pie

Yapay zekanın gücü

Android 9 Pie yapay zekanın gücünü açığa çıkararak Nokia akıllı telefonunuzdan daha fazlasını elde etmenizi sağlar. Uyarlanabilir Pil ve Uyarlanabilir Parlaklık gibi yeni özelliklerle, telefon kullanımınıza uyum sağlar, siz kullandıkça tercihlerinizi öğrenir ve zamanla kendini geliştirerek telefonun daha pürüzsüz ve daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Android One hakkında daha fazla bilgi edinin.

Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır.