‌‌

Android One. Android’in en iyi hali

Daha iyi bir mobil deneyim

Android One, yeni Nokia akıllı telefon modellerine¹ Google tarafından tasarlanmış bir deneyim sunma imkanı veriyor. Sadeleştirilmiş, kullanımı kolay arayüzü, önceden yüklü gelen temel uygulamaları ve fotoğraflarınızı yüksek kalitede saklayabileceğiniz sınırsız depolama alanı sunan² Google Fotoğraflar sayesinde istediğiniz her şeye sahip olurken gereksiz dağınıklıktan kaçınabilirsiniz. Android One ile gelen Nokia akıllı telefonlar düzenli olarak güvenlik güncellemeleri ve iki yıl boyunca gelecek işletim sistemi güncellemeleri sayesinde telefonunuzu daima güvenli tutarken, Google tarafından geliştirilen Google Asistan gibi yeniliklerin de ilk durak noktası olacaktır.

Dışı gibi içi de zarif

Nokia akıllı telefonlar tutkuyla tasarlanır ve her bir detaya özen gösterilerek üretilir. Gerçek kaliteye ve özenli işçiliğe verilen önem bu kadarla da kalmaz. Arka planda performans ve kullanılabilirlik için geliştirilmiş, muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunan, temiz ve hızlı çalışan bir Android işletim sistemi bulunmaktadır.

TechRadar

"Saf Android, temiz ve kullanımı kolay"

Android Oreo'ya merhaba deyin

Akıllı ve Sorunsuz

Kullanılabilirlik, Android 8 Oreo ile birlikte gelen yeni Android özelliklerinin temelinde yer alıyor ve uygulamalarınıza daha az dokunuşla ulaşabilmenizi sağlıyor. Özellikle de resim içinde resim modu, bir uygulama açıkken diğer uygulamayı kullanabilmenizi sağlıyor. Ekranda görüntülü aramanıza devam ederken e-postalarınızı kontrol etmeniz için ideal…

Küçük detaylar da atlanmadı; uygulamalar artık bir bakışta hiçbir şey kaçırmamanızı sağlayan bildirim noktaları sunarken, farklı ve tanıdık yeni emoji setleri de yenilikler arasında yerini alıyor.

Daha iyi bir deneyim

Android 8 Oreo'nun yanı sıra Google, indirdiğiniz uygulamaları tarayarak telefonunuzu güvenli ve kontrolün sizde kalmasını sağlayan Ayarlar menüsüyle ise eksiksiz hale getiren Google Play Protect'i de sundu. Güç kullanımı hakkında sunduğu detaylarla sadece aktif olanların değil arka planda çalışan uygulamaların da ne kadar güç kullandığını yakından takip etmenizi sağlıyor; bu özellik sayesinde pil ömründen tasarruf edebilirsiniz.

Parolaları otomatik doldurma (Autofill) özelliğiyle hesaplarınıza daha kolay erişin;internet tarayıcılarının yanı sıra bu özellik artık uygulamalarda da geçerli. Bu özellik, sizin izninizle, diğer parola yönetim uygulamalarıyla birlikte çalışır; eğer şu anda kullanmakta olduğunuz bir parola yöneticisi varsa, Autofill kullanmak için ondan vazgeçmeniz gerekmiyor.

Google, Android, and Google Play are trademarks of Google LLC; Oreo is a trademark of Mondelez International, Inc. group. Variations on offering may apply. Check local availability. Images are for illustrative purposes only.

¹AndroidOne'lı Nokia akıllı telefonlara yeni Nokia 6, Nokia 7 Plus, Nokia 7.1 ve Nokia 8 Sirocco dahildir.

²Google Photos offers free unlimited, high quality photos storage; requires Google account and internet connection.