‌‌
Kullanıcı kılavuzları ve el kitapları

Nokia 5.1 Plus

Güvenliğiniz için

Burada yer verilen basit talimatları okuyun. Bu talimatlara uyulmaması tehlikeli olabileceği gibi, yerel yasa ve düzenlemelere aykırı olabilir. Daha fazla bilgi için kullanım kılavuzunun tamamını okuyun.

YASAKLANAN ALANLARDA KAPATIN

Cep telefonu kullanımına izin verilmediğinde veya uçakta, hastanelerde ya da tıbbi ekipmanlar, yakıt, kimyasal madde veya patlama alanlarının yakınında olduğu gibi parazite ya da tehlikeye neden olabileceği zamanlarda cihazı kapatın. İzin verilmeyen yerlerde tüm talimatlara uyun.

YOL GÜVENLİĞİ ÖNCE GELİR

Yerel yasalara uyun. Sürüş sırasında, aracı kullanabilmek için ellerinizin her zaman serbest olmasını sağlayın. Sürüş sırasında önceliğiniz yol güvenliği olmalıdır.

PARAZİT

Tüm kablosuz cihazlar parazite duyarlı olabilir ve bu durum performansını etkileyebilir.

YETKİLİ SERVİS

Bu ürünü yalnızca yetkili personel monte edebilir veya onarabilir.

PİLLER, ȘARJ CİHAZLARI VE DİĞER AKSESUARLAR

Yalnızca, bu cihazla birlikte kullanımı HMD Global tarafından onaylanmış olan pilleri, şarj cihazlarını ve diğer aksesuarları kullanın. Uyumsuz ürünleri bağlamayın.

CİHAZINIZI KURU TUTUN

Cihazınız suya dayanıklıysa daha ayrıntılı bilgi için, lütfen cihazınızın IP sınıflandırmasına başvurun.

CAM PARÇALAR

Cihaz ve/veya ekranı camdan yapılmıştır. Cihaz sert bir yüzeye düşürülürse veya ağır bir darbeye maruz kalırsa bu cam kırılabilir. Cam kırılırsa cihazın cam parçalarına dokunmayın veya kırılan camı cihazdan çıkarmaya çalışmayın. Cam, yetkili servis personeli tarafından değiştirilene kadar cihazı kullanmayın.

İȘİTME DUYUNUZU KORUYUN

İşitme sistemine hasar gelme olasılığını önlemek için yüksek ses düzeylerinde uzun süre dinlemeyin. Hoparlör kullanımdayken cihazınızı kulağınızın yakınına getirmemeye dikkat edin.

Bu size yardımcı oldu mu?

Change language

Choose location
Choose language

Destekle iletişime geçin

Eğitici videolar

(