‌‌

Nokia 3.2

Переглядайте більше, робіть більше

Придбати зараз

Ще більший, ще кращий

Великий екран. Розумний пристрій.

Дисплей, призначений для якісних трансляцій, що адаптується до умов навколишнього середовища, дозволить переглядати весь ваш улюблений контент. Камери пристрою зніматимуть завжди з однаково високою якістю — незалежно від освітлення, а внутрішня пам'ять разом із додатковими картами пам'яті дозволять зберегти ваші найкращі спогади. Функція ідентифікації по обличчю забезпечить максимальну безпеку вашого контенту.

Aкумулятор

Ефективність щодня

Спокійно залишайте вдома зарядний пристрій від смартфона на вихідні. Заряду акумулятора Nokia 3.2 вистачає на 2 дні1, при цьому штучний інтелект вивчає, як ви користуєтесь телефоном, щоб мінімізувати застосування додатків і споживання енергії та забезпечити неперевершений термін служби акумулятора.

Google Aсистент

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button3. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Дізнайтеся, що він може робити
Дізнайтеся, що він може робити

Android™

З часом він тільки вдосконалюється

Nokia 3.2 — це смартфон, що входить до програми Android One із найновішою ОС Android 9 Pie та надає найкращі можливості функціоналу Android. Нічого зайвого, жодного стороннього програмного забезпечення та щомісячне безкоштовне оновлення системи безпеки, що не уповільнює роботу вашого телефона.

Nokia 3.2

Обрати офіційного продавця

У випадку покупки смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Тому, можливо, з часом акумулятор необхідно буде замінити.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.