Nokia 5.1

‌‌

Nokia 5.1

Вдосконалена класика

Зареєструватися

Дизайн

Майстерність у кожній деталі

Android™ 9 Pie

Не обмежуйте себе у розвагах, завдяки подовженому часу роботи акумулятора з Android 9 Pie

Android 9 Pie відкриває новітні можливості штучного інтелекту, які допоможуть отримати від смартфона Nokia 5.1 ще більше переваг. Штучний інтелект адаптується до ваших звичок і до того, як ви використовуєте телефон, вивчає ваші уподобання і з часом покращується, забезпечуючи тривалішу роботу.

  • Адаптивний акумулятор
  • Інтуїтивний інтерфейс із жестовим управлінням

Дисплей

Більший екран із кращою роздільною здатністью

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Дисплей

Більший екран із кращою роздільною здатністью

Nokia 5.1 із великим дисплєм Full HD+ 5,5" IPS зі співвідношенням сторін 18:9, ідеально підходить для перегляду відео, користування інтернетом та гри в ігри. А збільшена роздільність екрану забезпечує чіткіше зображення та дозволяє вмістити більше контенту.

  • 5,5" дисплей Full HD+ IPS
  • 18:9 співвідношення сторін

Камери

Якісні групові селфі — просто

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Камери

Якісні групові селфі — просто

Nokia 5.1 із 16-МП основною камерою, із швидшою та надійнішою системою фазового автофокусу, захоплює кожну деталь. А фронтальна 8-МП камера із кутом огляду 84,6 градусів, дозволяє одному кадрі зібрати всіх ваших друзів.

  • 16 MP основна камера
  • 8 MP фронтальна камера

Апаратне забезпечення

Можливість індивідуальних налаштувань

Потужний 8-ядерний процесор 2,0 ГГц у смартфоні Nokia 5.1 працює однаково швидко під час спілкування з друзями, користування інтернетом, гри в ігри або при користуванні всіма режимами одночасно. Ви також можете вибрати такий розмір оперативної, вбудованої пам'яті та карти MicroSD, який забажаєте.

  • 2/3 GB оперативна пам'ять
  • 16/32 GB пам'ять¹

ПЗ

Найкраще від Android

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

ПЗ

Найкраще від Android

Android One - це новий досвід програмного забезпечення від Google, відтепер у смартфоні Nokia 5.1. Отримуйте тільки те, що вам потрібно використовуючи простий і зрозумілий інтерфейс та набір попередньо встановлених додатків, а також безкоштовний простір для зберігання фото у високій якості 2 з Google Фото. Смартфон Nokia 5.1 на Android One повністью захищеній й оптимізованій для найновіших додатків від Google, завдяки регулярним щомісячним оновленням безпеки та стабільним оновленням ОС протягом двох років.

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android, Android One та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики та інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті. 2Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет. 3Battery has limited recharge cycles and battery capacity reduces over time. Eventually the battery may need to be replaced. 4Testing done in lab conditions with no background apps running.