Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Skip to main content
Tüm Cihazlar

Nokia 3

Yararlı Bağlantılar

PDF’i indirYazılım Güncellemeleri

Ülkeler ve Diller

Farklı bölgelerde ve dillerde ürün kullanıcı kılavuzları sunduğumuzdan, seçtiğiniz konumun dışındaki bir Nokia web sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Dil seçin
Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma
Ürün ve güvenlik bilgileri

Güvenliğiniz için

Burada yer verilen basit talimatları okuyun. Bu talimatlara uyulmaması tehlikeli olabileceği gibi, yerel yasa ve düzenlemelere aykırı olabilir. Daha fazla bilgi için kullanım kılavuzunun tamamını okuyun.

YASAKLANAN ALANLARDA KAPATIN

Cep telefonu kullanımına izin verilmediğinde veya uçakta, hastanelerde ya da tıbbi ekipmanlar, yakıt, kimyasal madde veya patlama alanlarının yakınında olduğu gibi parazite ya da tehlikeye neden olabileceği zamanlarda cihazı kapatın. İzin verilmeyen yerlerde tüm talimatlara uyun.

YOL GÜVENLİĞİ ÖNCE GELİR

Yerel yasalara uyun. Sürüş sırasında, aracı kullanabilmek için ellerinizin her zaman serbest olmasını sağlayın. Sürüş sırasında önceliğiniz yol güvenliği olmalıdır.

PARAZİT

Tüm kablosuz cihazlar parazite duyarlı olabilir ve bu durum performansını etkileyebilir.

YETKİLİ SERVİS

Bu ürünü yalnızca yetkili personel monte edebilir veya onarabilir.

PİLLER, ȘARJ CİHAZLARI VE DİĞER AKSESUARLAR

Yalnızca, bu cihazla birlikte kullanımı HMD Global tarafından onaylanmış olan pilleri, şarj cihazlarını ve diğer aksesuarları kullanın. Uyumsuz ürünleri bağlamayın.

CİHAZINIZI KURU TUTUN

Cihazınız suya dayanıklıysa daha ayrıntılı bilgi için, lütfen cihazınızın IP sınıflandırmasına başvurun.

CAM PARÇALAR

Cihaz ve/veya ekranı camdan yapılmıştır. Cihaz sert bir yüzeye düşürülürse veya ağır bir darbeye maruz kalırsa bu cam kırılabilir. Cam kırılırsa cihazın cam parçalarına dokunmayın veya kırılan camı cihazdan çıkarmaya çalışmayın. Cam, yetkili servis personeli tarafından değiştirilene kadar cihazı kullanmayın.

İȘİTME DUYUNUZU KORUYUN

İşitme sistemine hasar gelme olasılığını önlemek için yüksek ses düzeylerinde uzun süre dinlemeyin. Hoparlör kullanımdayken cihazınızı kulağınızın yakınına getirmemeye dikkat edin.

Bu size yardımcı oldu mu?

Ülkeler ve Diller

Dil seçin

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Our chat service is open 24 hours a day, 7 days a week. Simply fill in your contact details and we'll connect you to a support representative.

Chat with us

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Yıldızla işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun