Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Explore the latest Nokia phones

The 2K display on Nokia T20
The 2K display on Nokia T20

Nokia T20

Tablet navržený tak, aby vydržel

Podrobnosti
The waterproof Nokia XR20 under a waterfall
The waterproof Nokia XR20 under a waterfall

Nokia XR20

Užívejte si život s chytřejší variantou léty prověřeného telefonu

Ať už jste doma na gauči, nebo zrovna jedete do kanceláře, máme pro vás prověřený telefon Nokia, který jsme navrhli tak, abyste si své každodenní radosti mohli užívat déle.

Koupit nyníZjistit víc

Mohlo by se vám líbit

Zobrazit všechny smartphony

Android 12™ přichází

Díky vylepšeným nastavením ochrany soukromí, lepším nástrojům na usnadnění přístupu a novým možnostem přizpůsobení je Android 12 zatím nejosobnější verzí. Podívejte se na kompletní přehled funkcí telefonů Nokia.

Podívejte se
A Nokia smartphone with Google apps

Ryzí systém Android

Méně někdy znamená víc. Mnohem, mnohem víc.

V našem každodenním životě existují maličkosti, které nás brzdí: dopravní provoz, počasí nebo obchod, ve kterém jste se zapomněli stavit. Takže když se na něco zeptáte svého telefonu, to poslední, co potřebujete, je, aby vás zpomalil ještě víc.

Nepřidáváme bloatware, který vybíjí baterii. Nepřidáváme žádné zbytečné funkce a aplikace, které zahlcují procesor. Chytré telefony Nokia využívají systém Android. Jsou bez zbytečných funkcí a zároveň se vším potřebným. Nic, co nechcete, nic, co vám bude překážet.

Mohlo by se vám líbit

Zobrazit všechny tlačítkové telefony

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.