nokia android10-logo

Telefony Nokia se systémem Android™ 10

Ochrana soukromí, zabezpečení, snadné používání a digitální rovnováha – nejnovější systém Android 10 je zase o krok dál.

Funkce

Vítejte na další vlně inovací

Android 10 se spoustou nových funkcí a změn v celém operačním systému vám pomůže vytěžit z vašeho chytrého telefonu Nokia maximum.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Software

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se neustále zlepšují. Se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení dodržujeme svůj závazek. Díky tomu jsme se v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení umístili před všemi ostatními. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Přečtěte si studiiPřečtěte si studiiPřečtěte si studii

Zesilovač zvuku

Poslechněte si rozdíl

Hlas a zvuky uslyšíte lépe díky funkci zesilovače1. Pokud si nasadíte sluchátka, tato funkce dokáže okolní zvuky zesílit, filtrovat a vyladit podle vašich preferencí.

Digitální pohoda

Najděte dokonalou rovnováhu

Vytvořte si vy i vaše rodina zdravé digitální návyky. Rodičovské ovládací prvky služby Family Link jsou integrované přímo do nastavení telefonu a časovače webů a aplikací vám poskytnou větší kontrolu nad digitální rovnováhou.

Objevujte funkce
Objevujte funkce

1 Pro přístup k funkcím zesilovače zvuku může být nutné manuální stažení aplikace „Zesilovač zvuku“ vydané společností Google LLC prostřednictvím obchodu Google Play. Stažení aplikace vyžaduje účet Google a připojení k internetu. Během stahování se doporučuje připojení Wi-Fi, protože za použití mobilních dat mohou být účtovány další poplatky.

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.

Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.