Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Android 11 a telefony Nokia

Telefon Nokia a Android™ 11. Dobrá dvojka.

Vždycky vám přináší ty nejnovější vychytávky

Prověřený, zabezpečený a vydrží. To je příslib telefonu Nokia, se kterým přichází i nejnovější a nejlepší verze systému Android. Připravte se na Android 11, který klade důraz na jednodušší chatování, ochranu soukromí a duševní pohodu.

Chatování

Ať konverzace nevázne

Už žádné přeskakování mezi aplikacemi! Odepisujte na všechny své chaty z jednoho místa. Zprávy od vašich nejčastějších kontaktů se vám zobrazí na zamčené obrazovce, takže od těch, kteří jsou vašemu srdci nejblíž, už nezmeškáte ani slůvko.

Chatování

Bubliny

Připněte si chat, aby se zobrazoval nad ostatními aplikacemi. Ať budete dělat cokoli, svou konverzaci budete mít vždycky na dosah.

Oprávnění aplikací

Šéfem jste tady vy

Mějte věci pod kontrolou a přitom využívejte aplikace na maximum. Udělte aplikaci jednorázový přístup k mikrofonu, fotoaparátu nebo poloze, aby aplikace musela požádat o oprávnění i příště.

Zabezpečení

Bezpečnost na prvním místě? Samozřejmě.

Android 11 instaluje opravy zabezpečení a ochrany soukromí stejně, jako se vaše aplikace aktualizují přes Google Play. Díky měsíčním aktualizacím tak máte jistotu, že vaše Nokia je vybavená těmi nejnovějšími bezpečnostními prvky.

Asistent Google

Pomoc na cestách

Asistent Google v mobilu je vždycky s vámi. Díky němu budete mít pořádek v kalendáři a vše rychle hotové. Zbyde vám tak víc času na to, na čem záleží nejvíc. Vyřizujte seznamy úkolů, zapínejte navigaci a buďte na cestách v kontaktu s blízkými – všechno jen pomocí svého hlasu.

Digitální pohoda

Dobré ráno začíná kvalitním spánkem

Odpočiňte si po náročném dni díky režimu večerky, který automaticky sníží hlasitost telefonu a přepne displej do stupňů šedé. Nový den vám pomohou začít nové, vylepšené hodiny. Probudí vás oblíbená skladba a postupné rozjasňování displeje v rámci slunečního budíku.

Podnikové funkce

Jděte rovnou k věci

Mějte v kalendáři a připomenutích uspořádané pracovní i osobní věci. Díky novým možnostem správy můžou pracovníci IT zajistit bezpečnost firemních telefonů, aniž by se přitom dostali k informacím o tom, jak telefon využíváte k mimopracovním účelům.

Pro firmy

Výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia je společnost HMD Global Oy. Nokia je registrovaná ochranná známka společnosti Nokia Corporation. Google, Android, Google Play, YouTube a další známky jsou ochranné známky společnosti Google LLC.