Nokia 1.3

‌‌

Nokia 1.3

Mnohem víc

Registrace

Obrazovka

Větší. Jasnější. Vychytanější.

Velký HD+ displej s úhlopříčkou 5.71" má vylepšený jas, takže je všechno dobře vidět – i venku za slunečného dne.

Android™️ 10 (verze Go)

Připravit. Pozor. Go.

Používání telefonu teď bude rychlejší a bezpečnější díky systému Android 10 (edice Go). A až přijde Android 11 (edice Go), aktualizace pro něj bude hračka.

Podrobnosti

Google Go

Zaostří. Naskenuje. Ví.

Hledejte věci z reálného světa na internetu pomocí Google Lens Go. Jednoduše zaostřete na text, kterému nerozumíte, a aplikace vám ho přečte nahlas nebo vám ho přeloží z jiného jazyka.

Zpracování snímků umělou inteligencí

Rozzařte noc

Fotíte po západu slunce? Žádný problém. Umělá inteligence se postará o jasné fotky se všemi detaily, i když je venku šero nebo tma.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Gallery Go

Najděte své fotky rychleji

Prohledávání galerie nikdy nebylo snazší díky automatické organizaci služby Gallery Go. Navíc můžete snímky jediným rychlým klepnutím upravovat.

baterie

Nabitý celý den. Každý den.

S baterií, která vás nebude omezovat, toho s telefonem Nokia 1.3 za den zvládnete víc. Baterie s kapacitou 3 000 mAh1 vydrží nabitá od rána do večera.2

Tlačítko Asistenta Google³

Nejrychlejší cesta k vašemu Asistentovi Google

Ptejte se na počasí, volejte přátelům, sledujte zprávy a mnoho dalšího pouze pomocí vašeho hlasu – díky speciálnímu tlačítku Asistenta Google.

Procesor

Navrženo pro výkon

Nokia 1.3 vám díky optimalizovanému mobilnímu procesoru Qualcomm® 215 nabídne rychlost, kterou potřebujete.

Design

Solidní základ. Ohromující detaily.

Elegantní skleněná přední část a zadní část z odolného 3D nano povrchu našly inspiraci ve skandinávském designu. Výsledkem je krásné, a přesto robustní provedení. Vyberte si ze 3 úžasných barev – azurová, písková a uhlově černá.

Funkce

Nokia 1.3

S telefonem Nokia 1.3 toho získáte mnohem víc. Velký HD+ displej s úhlopříčkou 5.71" zobrazí každý detail, zpracování snímků při slabém osvětlení vám umožní fotit i po západu slunce a díky celodenní výdrži baterie nemusíte pospíchat k nabíječce. Používání telefonu bude navíc rychlejší a bezpečnější díky systému Android 10 (edice Go).

Displej

Displej

Prohlédněte si každý detail na HD+ displeji s úhlopříčkou 5.71".

baterie

baterie

Mějte telefon nabitý celý den díky baterii s kapacitou 3 000 mAh1.

Fotoaparát

Fotoaparát

Nádherné fotografie i při slabém osvětlení díky umělé inteligenci.

Android™️ 10 (verze Go)

Android™️ 10 (verze Go)

Rychlost a zabezpečení? Čím dál tím lepší.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm je ochrannou známkou společnosti Qualcomm Technologies Inc. či jejích přidružených společností.

Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

2Společnost HMD Global testovala celodenní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí.

3Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

(