Nokia 1 Plus

‌‌

Nokia 1 Plus

Chtějte chytřejší telefon

Registrace

Obrazovka

Displej, od kterého se neodtrhnete

Prohlížejte si obsah tak jako nikdy předtím. Ať už hrajete hry, nebo si pouštíte oblíbené pořady, inovativní displej o úhlopříčce 5.45 palců vás úplně vtáhne. Displej zabírá prakticky celou plochu zařízení, takže vašemu oblíbenému obsahu už nic nebude překážet.

Podrobnosti

Design

Chtějte od nového telefonu lepší design

Technologie s 3D nano vzorem a nejmodernější design. Hladké polykarbonátové tělo s jednolitým povrchem je k dispozici v široké škále barev. Dokonalý telefon pozvednutý na novou úroveň.

Prozkoumejte design

Fotoaparát

Soustředili jsme se na každý detail, abyste i vy mohli zachytit každý detail

Zadní fotoaparát přichází s optimalizovaným automatickým ostřením pro zachycení detailů. Přední 5MP fotoaparát s funkcí zkrášlení vám umožní fotit a pózovat se sebedůvěrou. Díky speciálně uzpůsobené čipové sadě k zachycení každého detailu tedy zaznamenáte daný okamžik přesně tak, jak si ho pamatujete.

Prozkoumejte fotoaparát

Android™

Je prostě čím dál lepší

Nokia 1 Plus běží na systému Android 9 Pie (verze Go), se kterým si budete moct užívat všechny nejnovější funkce. Tento operační systém je optimalizovaný pro cenově dostupné chytré telefony, pro rychlejší a plynulejší funkčnost, která využívá méně dat, baterie i úložiště. Navíc získáte bezplatné měsíční bezpečnostní aktualizace a aktualizace systému Android, které z telefonu Nokia 1 Plus dělají dokonalý telefon, připravený k použití hned po vybalení.

Nokia 1 Plus

Vkročte do světa chytrých telefonů stylově s hladkým polykarbonátovým tělem, 3D nano vzorem a displejem o úhlopříčce 5.45 palců, který využívá prakticky celou plochu zařízení. Perfektní pro prohlížení snímků z fotoaparátů, jejichž vývoji jsme věnovali speciální péči. Vše v nejmodernějším, zabezpečeném operačním systému Android 9 Pie (verze Go) bez zbytečných aplikací. Je praktičtější, efektivnější a s bezplatnými měsíčními bezpečnostními aktualizacemi. Perfektní telefon připravený k použití hned po vybalení.

Registrace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

2Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.