Nokia 110

‌‌

Nokia 110

Mluvte víc. Hrajte víc.

Registrace

Hudba

Hudba pro každou chvíli

Díky vestavěnému MP3 přehrávači a slotu pro paměťovou kartu MicroSD můžete mít v kapse tisíce skladeb v rozšiřitelném úložišti až do 32 GB1 . Baterie s dlouhou životností vám navíc umožní poslouchat hudbu, jak je den dlouhý.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Hry

Udělejte rekord ve hře

Ulovte si chvilku pro sebe s hrou Had. A jestli se od této herní klasiky odtrhnete, můžete si vybrat ze čtyř stejně návykových her včetně Doodle Jump a Football Cup.

Fotoaparát

Zachyťte svět kolem sebe

Vidíte něco, co se vám líbí? Nahrajte si to. Proměňte okamžiky v trvalé vzpomínky díky fotografiím a videím z hlavního fotoaparátu.

Design

Fajn telefon. Fajn styl.

Nokia 110 je navržená tak, aby vydržela celodenní používání. Je vyrobená z pevného polykarbonátu a má tvar, který vám dokonale padne do dlaně. Výběr ze tří barev vám zaručí, že najdete tu, která vyhovuje vašemu stylu.

baterie

Mluvte, jak dlouho chcete

Povídejte si ještě déle. Mluvte až 14 hodin na jedno nabití – a když skončíte, jednoduše si telefon dobijte standardní nabíječkou Micro USB.

Funkce

Nokia 110

Bavte se celý den! Baterie, co dlouho vydrží, v kombinaci s přehrávačem MP3, FM rádiem2, hrou Had a dalšími vzrušujícími hrami vám zajistí nekončící zábavu a konverzaci. A díky zadnímu fotoaparátu zachytíte svět kolem sebe. Telefon, který se skutečně přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Hudba

Hudba

Poslouchejte svou vlastní hudbu nebo si nalaďte místní rozhlasové stanice2.

Hry

Hry

Předinstalovaná hra Had v plné verzi a další hry k vyzkoušení.

Odolnost

Odolnost

Vyrobeno z houževnatého polykarbonátu tvarovaného tak, aby se pohodlně vešel do ruky.

baterie

baterie

Až 14 hodin hovoru na jediné nabití.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Paměťovou kartu je třeba zakoupit samostatně.

2Použití FM rádia vyžaduje kompatibilní sluchátka, která se mohou prodávat samostatně.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

4Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

(