Nokia 2.2

‌‌

Nokia 2.2

Získejte náskok s inovacemi na bázi umělé inteligence

Registrace

Android™

Je prostě čím dál lepší

Nokia 2.2 je certifikovaný telefon se systémem Android One, který přichází s nejnovějším softwarem Android 9 Pie. Zahrnuje 2 roky upgradů operačního systému a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení, které zajistí, že váš telefon bude vždycky na špičce.

Bez zbytečného zmatku nebo softwaru třetích stran, které vás zbrzdí, a s umělou inteligencí, která se učí, jak používáte svůj telefon, získáte ryzí a osobní zkušenost se systémem Android.

Podrobnosti

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Asistent Google

Získejte jedním klepnutím pomoc na cestách nebo doma

Život ve zběsilém tempu si žádá tlačítko Asistenta Google1. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba vypínejte světla. A čím víc Asistenta používáte, tím víc se toho učí. Takže si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Podrobnosti

Fotoaparát

Lepší vidění ve tmě

Díky 13MP zadnímu fotoaparátu, který využívá pokročilé zpracování snímků při slabém osvětlení, bude tma váš kamarád. Ať vaše večerní procházka povede kamkoli, vaše fotky teď budou ještě lepší.

Objevte další funkce

Kryty Xpress-on

Xpress yourself

Najděte si vlastní styl díky výměnným krytům Nokia Xpress-on. Jsou vyrobené se stejnou přesností a smyslem pro detail jako původní tělo telefonu a snadno se vyměňují. Pro kryt, který odpovídá vaší náladě.

Design

Vysoká kvalita. Úžasný design.

Váš telefon jsme v Evropě navrhli tak, aby vyhověl nejvyšším standardům kvality. Jeho pevné polykarbonátové tělo ve vysoce lesklém povrchu dokazuje, že mezi krásou a sílou může být dokonalá harmonie.

Nokia 2.2

Díky nejnovějším technologiím založených na umělé inteligenci a systému Android 9 Pie bude váš telefon hned po vybalení šlapat jako po másle. A s měsíčními aktualizacemi zabezpečení bude jen lepší a lepší. Displej 5.71" HD+ a technologie na bázi umělé inteligence, která zvládne fotit i při slabém světle, zajistí, že budou všechny vaše fotky vypadat ještě lépe. Tak do toho, stiskněte tlačítko Asistenta Google a řekněte: „Udělej mi selfie!“

Registrace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

Google, Android, Google Lens, související loga a další značky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.

1Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

2Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

*Xpress-on covers sold separately.