Nokia 2.1

‌‌

Nokia 2.1

Zábava, která nekončí

Koupit nyní

Baterie

2-denní výdrž baterie¹ vám dá svobodu

Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii
2-denní výdrž baterie¹ vám dá svobodu

Nokia 2.1 se 4000mAh2 baterií vydrží v provozu dva dny v kuse, takže se nemusíte tolik starat o nabíjení a můžete se víc zabývat tím, co vás baví.

Obrazovka

Zažijte toho víc na větší obrazovce

Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje

Obrazovka

Zažijte toho víc na větší obrazovce

Nokia 2.1 umocní každý váš zážitek z videí. Sledujte své oblíbené seriály s přáteli – 5.5’’ HD obrazovka je na to dost velká. Anebo si dopřejte chvilku, která bude jen a jen vaše. Duální přední reproduktory a stereofonní zvuk jsou zárukou zážitku, který vás naprosto pohltí.

Design

Vytvořeno s citem pro detail

Hardware

Výkon bez přerušení

Android 9 Pie (verze Go) je optimalizovaný pro co největší využití mobilní platformy Qualcomm® Snapdragon™ 425 v Nokia 2.1 – rolování, sledování videí a přepínání mezi aplikacemi je snadné a plynulé.

Software

Android™ – optimalizovaný pro život

Nokia 2.1 je vybaven Androidem 9 Pie⁴ (verze Go), optimalizovaným pro rychlejší používání aplikací bez nepříjemných prodlev. Předinstalované aplikace jsou navíc navržené tak, aby zabíraly méně úložného prostoru a dat. To vám dává více místa pro fotografie a aplikace.

Objevte software
Objevte software
Objevte software

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Nokia 2.1

2799 CZK

Dostupnost barevných variant se může lišit.

Doporučená maloobchodní cena. Cena a dostupnost se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Pre-installed system software and apps use a significant part of memory space.

4Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.