Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Store Game Music Battery Play

Nokia 210

Klasický telefon s přístupem na internet.

Barva
Možnosti
Duální SIM karta
Koupit od , Alza.czAlza.cz

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti a úložný prostor. HMD Global jako Amazon Associate získává příjmy z vyhovujících nákupů.

Nokia 210

Webový prohlížeč Opera Mini v Nokii 210 přináší světu nejjednodušší způsob, jak se dostat na internet. Je rychlý, nenáročný a využívá méně dat. Ty pak můžete použít ke sdílení svých zážitků. Má vestavěný fotoaparát a Facebook.

Kompletní specifikace

Aplikace

Udržujte kontakt prostřednictvím Facebooku a prohlížeče Opera Mini

Hry

Nechte se pohltit klasickou hrou Had a zkušebními verzemi dalších her

Hudba

Nalaďte si v MP3 přehrávači místní rádio nebo si užijte vlastní skladby

baterie

Delší surfování, psaní a telefonování díky baterii s dlouhou výdrží

Dejte si internet do kapsy

Přehrát

Možnosti připojení

Snazší život na dosah tlačítka

Webový prohlížeč Opera Mini v Nokii 210 přináší světu nejjednodušší způsob, jak se dostat na internet. Je rychlý, nenáročný a využívá méně dat. Ty pak můžete použít ke sdílení svých zážitků. Má vestavěný fotoaparát a Facebook.

Hry a aplikace

Zábava – vážně!

Odhalte svou hravou stránku světově proslulou hrou Had a čtyřmi hrami Gameloft ve zkušební verzi. Nebo navštivte obchod Mobile Store a zabavte se hrami, vyzváněním a tapetami, které si stáhnete.

Zábava

Udělejte si stylovou přestávku

Telefon Nokia 210 vám dá spoustu důvodů, proč si dát pauzu. Stahujte aplikace a vyzvánění, zahrajte si legendárního hada nebo některou z předinstalovaných her ve zkušební verzi, vydejte se ven ve společnosti MP3 nebo FM rádia a relaxujte.

Design a baterie

Telefon, který s vámi udrží krok

S až 20denní dobou pohotovosti budete vždy ve spojení se světem. A díky barevnému, ale odolnému polykarbonátovému tělu je telefon Nokia 210 přímo definicí odolnosti.

baterie

Baterie, co se jen tak nevybije

Baterie 1020 mAh1 s dobou pohotovosti až 20 dnů.

Odolnost

Telefon, který vydrží

Plnobarevné polykarbonátové tělo si uchová svou barvu a neoloupe se.

Fotoaparát

Sdílejte svůj svět

Zadní fotoaparát VGA

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

* Uvedená cena je nákupní cena při nákupu přímo z obchodu Nokia Mobile Shop. Mohou se vztahovat poštovní a jiné poplatky. Nabídky se mohou lišit, zkontrolujte místní dostupnost produktu. Všechny technické údaje, vlastnosti a informace o výrobku se mohou změnit bez předchozího upozornění. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.