Nokia 225 4G

Nokia 225 4G

Prémiový design. Výhody 4G.

Registrace

4G

Využívejte výhod sítě 4G

Využijte moderní technologie na maximum s zařízením Nokia 225 4G s dostupnou sítí 4G – vychutnejte si čistší kvalitu hovorů, sociální média, hry pro více hráčů a mnoho dalšího.

Prémiový design

Prvotřídní povrchová úprava

Díky prémiové výkonné klávesnici, pohodlné zaoblené zadní části a samostatným funkčním tlačítkům není přesnost žádný problém. Tvrdý povrch v lesklých barvách má navíc luxusní úpravu.

Dlouhá výdrž

Telefon, co nestárne

Zvládněte svůj den s telefonem, který vás nebude zdržovat. S houževnatou baterií s kapacitou 1150 mAh1 a svou pověstnou odolností je telefon Nokia 225 4G vyvinutý tak, aby vydržel.

Zábava

Zažeňte nudu

S telefonem Nokia 225 4G se rozhodně nudit nebudete. Vyzkoušejte vestavěný fotoaparát, poslouchejte bezdrátové rádio FM a trumfněte své nejlepší herní skóre.

Funkce

Nokia 225 4G

U telefonů Nokia 225 4G se snoubí klasika s moderní dobou. K dispozici je svět výhod 4G, jako je čistší kvalita hovorů, sociální média a hraní pro více hráčů. Díky prvotřídní výkonné klávesnici a tlačítkům se speciálními funkcemi je psaní a práce s telefonem ještě přesnější – lesk barev a tvrdý povrch mají navíc špičkovou úpravu. Přidejte k tomu zaoblenou zadní část, ergonomickou hranu pro snadné uchopení, dlouhou výdrž baterie a odolnost. Nokia 225 4G je opravdu komplexní řešení. Předinstalované je vše podstatné jako Facebook, hra Had, další hry k vyzkoušení a vestavěný fotoaparát. Při čekání se tak rozhodně nudit nebudete.

Superrychlá síť 4G

Superrychlá síť 4G

Využijte vše, co nabízí síť 4G – čistší kvalitu hovorů, sociální média, hry pro více hráčů a mnoho dalšího.

Prémiový design

Prémiový design

Zaoblená zadní část, vysoce výkonná klávesnice a prémiová povrchová úprava zajistí pohodlné používání.

baterie

baterie

Zvládněte den na jedničku díky baterii s dlouhou výdrží a odolnou konstrukcí.

Zábava

Zábava

Vyzkoušejte vestavěný fotoaparát, bezdrátové rádio FM a řadu skvělých her.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

1Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

2 Liší se podle toho, zda se používá síť 2G, 3G nebo 4G.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část úložného prostoru.