Nokia 3.2

‌‌

Nokia 3.2

Zobrazte víc, stihněte víc

Registrace

Větší a lepší

Je velký. A je chytrý.

Mějte svůj oblíbený obsah vždy po ruce díky displeji stvořenému ke streamování, který se přizpůsobí okolnímu prostředí – ať jste uvnitř, nebo venku. Fotoaparát je navržený pro fungování za jakýchkoli světelných podmínek, ve dne nebo v noci. Navíc k němu dostanete interní a externí úložiště, takže vaše vzpomínky se už neztratí. A funkce odemykání obličejem prostřednictvím biometrických prvků je udrží pod zámkem.

Dopřejte si toho víc
Dopřejte si toho víc
Dopřejte si toho víc

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď

baterie

Energie na celé dny

Nechte přes víkend nabíječku doma. Baterie telefonu Nokia 3.2 vydrží až 2 dny na jediné nabití1. Je vybaven umělou inteligencí, která se učí, jak svůj telefon používáte. Díky tomu dokáže omezit spotřebu aplikace a šetřit baterii.

Energie na celé dny

Asistent Google

Získejte jedním klepnutím pomoc na cestách nebo doma

Život ve zběsilém tempu si žádá tlačítko Asistenta Google3. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba vypínejte světla. A čím víc Asistenta používáte, tím víc se toho učí. Takže si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Podívejte se, co všechno umí

Android™

Je prostě čím dál lepší

Nokia 3.2 s Android One – to je rozhraní jen s tím, co potřebujete. Funguje na systému Android 9 Pie. Žádný zmatek, žádný software třetích stran a bezplatné měsíční bezpečnostní aktualizace, které – překvapivě – váš telefon nezpomalují.

Podívejte se jak

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Funkce

Nokia 3.2

S velkým 6.26" HD+ displejem vám nic neunikne. A také toho zvládnete víc, protože baterie vydrží až 2 dny1. Fotoaparáty s rozlišením 13 MP a 5 MP vám pomohou zachytit každý detail, a to i za slabého světla. Rychlé odemknutí rozpoznáním obličeje vám urychlí přístup do telefonu. A díky Asistentovi Google zařídíte úplně cokoliv.

Displej

Displej

6.26" HD+ displej s poměrem stran 19:9.

Rozpoznání obličeje

Rozpoznání obličeje

13MP zadní fotoaparát s automatickým ostřením. 5MP přední fotoaparát s funkcí rozpoznání obličeje.

baterie

baterie

Výdrž baterie až 2 dny na jedno nabití¹.

The Google Assistant

The Google Assistant

Rychlý přístup k Asistentovi Google přes speciální tlačítko Asistenta Google.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

(