Nokia 3.4

Nokia 3.4

Více telefonu, více energie

Registrace

Qualcomm® Snapdragon™ 460

Výkon ve vašich rukou

Vylepšete svou hru díky nejnovější mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 460 a vychutnejte si až o 70 % lepší výkon ve srovnání s předchozími generacemi.

6.39” HD+ displej

Dopřejte si toho víc

Streamování, sledování videí i pracovní úkoly vám pomůže zefektivnit 6.39” displej HD+. Displej je díky kulatému výřezu ještě prostornější a nabízí nekončící zábavu.

2-denní výdrž baterie¹

Spousta šťávy

Díky 2denní výdrži baterie získáte rychlejší výkon a víc času na práci a hraní1. Technologie adaptivní baterie upřednostňuje aplikace, které používáte nejvíc, takže s tím, co vás baví, už nemusíte přestávat.

Fotoaparát

Vytuněné fotky

Foťte jako profík – efekty na pozadí a úpravy v režimu na výšku jsou k dispozici i pro vaše selfie. Díky nočnímu režimu můžete fotit i při slabém osvětlení a ultraširoký fotoaparát s rozlišením 5 MP zabere úplně všechno.

Design

Silné finské kořeny

Vypadá skvěle. Působí pevně. Pouzdro s 3D nanotexturou pevně sedí v ruce, má oslnivý skandinávský design a živoucí barvy. A na odolnou strukturu a vnitřní kovovou konstrukci se můžete spolehnout.

Family Link

Family Link

Nasměrujte své děti v učení, hraní i objevování. Nastavte jim pomocí služby Family Link maximální čas strávený na zařízení a mějte přehled o aktivitě aplikací.

Proč telefon značky Nokia?

Stručně řečeno, je prověřený, zabezpečený a vydrží.

Telefony Nokia vedou v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, aktualizací zabezpečení a výrobní kvality5. Standardně nabízíme dvouletou záruku, protože jsme přesvědčeni, že naše telefony dlouho vydrží. Díky třem letům měsíčních aktualizací zabezpečení, až 2 upgradům operačního systému a dlouhé výdrži baterie se můžete spolehnout na to, že s vámi udrží krok.

Funkce

Nokia 3.4

Větší displej i větší výkon? Nokia 3.4 má obojí. Streamování, sledování videí i pracovní úkoly vám pomůže zefektivnit 6.39” HD+ displej – jeho kulatý výřez vám dá ještě víc prostoru pro prohlížení. Baterie má navíc 2denní výdrž, takže se nemusíte bát, že by vám došla šťáva. 1Dokonalý snímek vám pomůže vykouzlit výkonný trojitý fotoaparát s podporou umělé inteligence, režimem na výšku, nočním režimem a ultraširokým objektivem. Nokia 3.4 je stylová a má výdrž. A navíc se dá snadno odemknout otiskem prstu. A to jsme ještě nezmínili závazek Nokia Android One – díky pravidelným aktualizacím zabezpečení a upgradům softwaru budete o krok před ostatními. To všechno znamená, že telefon vám bude sloužit lépe a delší dobu.

Napájení

Napájení

Získejte ze svého telefonu víc díky nejnovější mobilní platformě.

Displej

Displej

Větší obraz s úchvatným 6.39” HD+ displejem s kulatým výřezem, díky kterým se do obsahu ponoříte na maximum.

baterie

baterie

Zvládněte toho víc a nabíjejte méně – baterie vydrží až 2 dny1.

Fotoaparát

Fotoaparát

Dokonalý snímek vám pomůže vykouzlit trojitý fotoaparát s umělou inteligencí a všestrannými režimy snímání.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Nemůžete najít?

Najděte si ten pravý telefon pro vás

Zobrazit všechny telefony

Google, Android a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochrannými známkami organizace USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit.

1Společnost HMD Global testovala 2denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení s novou baterií po dobu 5 hodin denně. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v pohotovostním režimu. Výdrž baterie se výrazně liší v závislosti na nastavení a používání telefonu a dalších faktorech.

2Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Zkontrolujte dostupnost na https://support.google.com/assistant.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají významnou část paměťového prostoru

Images are for illustrative purposes only