Nokia 3.1 Plus

‌‌

Nokia 3.1 Plus

Větší a lepší než kdy dřív

Registrace

Obrazovka

Všechno jako živé

Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje

Obrazovka

Všechno jako živé

Pozvedněte svůj zážitek z videí na vyšší úroveň. Působivý 6” HD+ displej telefonu Nokia 3.1 Plus nabízí ohromující kontrast a jasný obraz v živých barvách i s těmi nejmenšími detaily.

  • 6" HD+ display
  • 18:9 poměr stran

Fotoaparát

Pokročilé zpracování snímků

Prohlédněte si technologie
Prohlédněte si technologie
Prohlédněte si technologie

Design

Elegantně odolný

Hardware

Energie na celé dny

Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

2denní výdrž baterie 1 dělá z Nokie 3.1 Plus telefon, na který je vždycky spoleh. Osmijádrový procesor MediaTek Helio P22 využívá čtyři efektivní jádra pro základní úlohy, ale když potřebuje větší výkon, přepne na všech osm jader – to znamená méně starostí s nabíjením a více času stráveného tím, na čem vám záleží nejvíc.

  • 3500 mAh2 baterie
  • MediaTek Helio P22

Android

Čistý, bezpečný a aktuální

Využívejte u telefonu Nokia 3.1 Plus3 nejnovější platební metody jako Google Pay. Váš telefon také zůstane zabezpečený a stále aktuální. Postarají se o to dva roky aktualizací Androidu a měsíční aktualizace zabezpečení po dobu tří let.

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Android One

To nejlepší ze systému Android™

Prozkoumat Android
Prozkoumat Android
Prozkoumat Android

Android One

To nejlepší ze systému Android

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One přináší telefon Nokia 3.1 Plus vše potřebné a zároveň nic, co nechcete. Sada předinstalovaných aplikací je přehledně uspořádaná a součástí je i aplikace Fotky Google4 včetně bezplatného, neomezeného úložiště pro prvotřídní fotografie. Pravidelné aktualizace zabezpečení a dva roky aktualizací softwaru znamenají, že telefon Nokia 3.1 Plus se systémem Android One zůstane zabezpečený. Zároveň nabízí nejnovější vychytávky od Googlu, jako je optimalizace telefonu pomocí Asistenta Google.

Příslušenství

Snadný poslech

Spárujte svůj telefon se sluchátky Nokia True Wireless a užijte si bezdrátovou zábavu bez kompromisů v kvalitě zvuku. Ultralehká sluchátka se snadno vejdou do přenosného nabíjecího pouzdra, které zahrnuje baterii pro nabití sluchátek až na 14 hodin² audio zábavy.

Nokia 3.1 Plus

Registrace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Google, Android a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení s novou baterií po dobu 5 hodin denně. Uživatelé používali mimo jiné hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3 Telefon není dostupný na všech trzích, zkontrolujte trh ve své zemi.

4 Bezplatné úložiště o vysoké kvalitě vyžaduje účet Google a připojení k internetu.

5Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.