Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Camera Display 6.39 inches 6.39 Battery Processor Arrow right

Nokia 5.4

Chytré telefony
Nokia 5.4

Popusťte uzdu kreativitě se čtyřmi fotoaparáty a filmovými efekty.

Barva

Nokia 5.4

S telefonem Nokia 5.4 prostě zapůsobíte. Fotoaparát se čtyřmi objektivy a rozlišením 48 MP dá vaší kreativitě nový rozměr. Díky vyspělým možnostem nahrávání videa a kinematografickým efektům zvěčníte svůj svět v úžasných detailech. Dvoudenní výdrž baterie1 silnější procesor Qualcomm® Snapdragon™ 662 vám dají víc prostoru pro to, co vás baví. Na tenhle výkon se zkrátka můžete spolehnout. Telefon je připravený na systém Android 11 a vyšší verze. S ním svůj den zvládnete v pohodě, ať už na něm budete pracovat, nebo hrát hry.

Kompletní specifikace

Fotoaparáty

Zvěčněte svůj svět 48MP fotoaparátem se čtyřmi objektivy nebo 16MP předním fotoaparátem.

Displej

Na 6.39″ HD+ displej s kulatým výřezem se vejde všechno.

baterie

Díky adaptivní baterii s dvoudenní výdrží1 a podporou umělé inteligence už domů pospíchat nemusíte.

Mobilní platforma

Chytrá volba – to je mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 662.

Zvěčněte svůj svět

Přehrát

Fotoaparáty

Foťte jako profík

Zachyťte každý krásný detail toho, co máte rádi, s nulovým zpožděním závěrky výkonného fotoaparátu se čtyřmi objektivy a rozlišením 48 MP a předního 16MP fotoaparátu v kulatém výřezu displeje. Režim kinematografického záznamu videa vám umožní zachytit svět v pohybu a nástroje jako color grading dodají vašim fotkám šmrnc.

Qualcomm® Snapdragon™ 662

Spolehněte se na umělou inteligenci

Vyberte si telefon, který s vámi udrží krok. Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 662 je optimalizovaná pomocí nejnovějších technologií umělé inteligence, takže vám všechno půjde krásně od ruky.

6.39″ HD+ displej s kulatým výřezem

Proč troškařit?

Působivý HD+ displej s kulatým výřezem a úhlopříčkou 6.39" vám dá víc místa pro streamování, hraní her a prohlížení webu. Telefon má poutavý severský design a pevný zadní kryt v živých barvách. Jak je odolný, tak je krásný!

2denní výdrž baterie

Dost energie na všechno

S velkorysou dvoudenní výdrží baterie1 můžete dělat cokoli a kdykoli. Technologie adaptivní baterie s podporou umělé inteligence šetří energii pro to, čemu se věnujete nejvíc, takže už nemusíte své plány přizpůsobovat tomu, za jak dlouho se vám vybije telefon.

Android One

Vždy bezpečně a s nejnovějším softwarem

Připravte se na budoucnost. Užijte si ještě delší zabezpečení a nejnovější funkce systému Android™ se 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení a 2 lety upgradů softwaru. Systém navržený a připravený pro Android 11 a vyšší verze vám zkrátka dá náskok.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. či jejích dceřiných subjektů. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochrannými známkami organizace USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

5Studie Counterpoint Research: „Nokia vede v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, aktualizací zabezpečení a výrobní kvality,“ 2020