Nokia 5310

‌‌

Nokia 5310

Žádný tón vám neunikne

Registrace

FM rádio a MP3 přehrávač

Hudba pro vaše uši

Obměňujte playlisty kdykoli a kdekoli – díky MP3 přehrávači1 a bezdrátovému FM rádiu se speciálními hudebními tlačítky a výkonnými duálními předními reproduktory.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc

Design

Návrat klasiky

Ikonický design, nová tvář. S uživatelsky přívětivými tlačítky, hladkými křivkami a pohodlným úchopem je telefon Nokia 5310 novým pojetím oblíbené klasiky.

Hudba

Hudba v krvi

Stačí jeden pohled na jasný, oblý displej a hned víte, jaká skladba se právě přehrává. A speciálními hudebními tlačítky ji můžete kdykoli změnit. Ať žije hudba – na telefonu, který je navržený tak, aby udržel krok s rytmem vašeho dne.

Odolnost

Jen do toho

S telefonem Nokia 5310 jste připraveni na všechno. Díky baterii s dlouhou výdrží, odolnému provedení a spolehlivým technologiím vás tenhle telefon nezklame.

Možnosti připojení

Připojení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Zůstaňte ve spojení díky baterii, která vydrží týdny v pohotovostním režimu nebo hodiny hovoru bez nabíjení. S výkonnými duálními předními reproduktory uslyšíte každý hovor jasně a zřetelně.

Funkce

Nokia 5310

Ať žije hudba! S telefonem Nokia 5310 vám už neunikne žádný tón. Vybavili jsme ho MP3 přehrávačem1, FM rádiem a výkonnými duálními předními reproduktory, díky kterým uslyšíte každý hovor naprosto zřetelně. Jeho baterie navíc ustojí několik dní provozu, takže budete na příjmu i bez dobíjení. Taková je oblíbená klasika s vylepšeným designem.

FM rádio a MP3 přehrávač

FM rádio a MP3 přehrávač

Bezdrátové FM rádio se speciálními hudebními tlačítky.

Duální přední reproduktory

Duální přední reproduktory

Každý hovor uslyšíte nahlas a bez šumu.

 Delší výdrž baterie

Delší výdrž baterie

Baterie, která v pohotovostním režimu vydrží až několik týdnů.

Design

Design

Retro klasika modernizovaná pro rok 2020.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation.

Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1 Vyžaduje kartu MicroSD, prodávanou zvlášť.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

(