Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Music Speaker Battery Design

Nokia 5310

Skip to main content

Velkolepý návrat klasiky

Enlarge Černá Nokia 5310 from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 5310 from Front
Enlarge Černá Nokia 5310 from Back
Enlarge Černá Nokia 5310 from Back
Enlarge Černá Nokia 5310 from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 5310 from Front
Enlarge Černá Nokia 5310 from Back
Enlarge Černá Nokia 5310 from Front and Back
BarvaČerná

Model

Duální SIM karta

Chci upozornit

Upozornit mě, až bude Nokia 5310 k dispozici ke koupi

Zadejte dole svůj e-mail a my vám dáme vědět, až bude produkt k dispozici.

Žádný tón vám neunikne

Nokia 5310

Ať žije hudba! S telefonem Nokia 5310 vám už neunikne žádný tón. Vybavili jsme ho MP3 přehrávačem1, FM rádiem a výkonnými duálními předními reproduktory, díky kterým uslyšíte každý hovor naprosto zřetelně. Jeho baterie navíc ustojí několik dní provozu, takže budete na příjmu i bez dobíjení. Taková je oblíbená klasika s vylepšeným designem.
Kompletní specifikace

FM rádio a MP3 přehrávač

Bezdrátové FM rádio se speciálními hudebními tlačítky.

Duální přední reproduktory

Každý hovor uslyšíte nahlas a bez šumu.

Delší výdrž baterie

Baterie, která v pohotovostním režimu vydrží až několik týdnů.

Design

Retro klasika modernizovaná pro rok 2020.

FM rádio a MP3 přehrávač

Hudba pro vaše uši

Obměňujte playlisty kdykoli a kdekoli – díky MP3 přehrávači1 a bezdrátovému FM rádiu se speciálními hudebními tlačítky a výkonnými duálními předními reproduktory.
FM rádio

Na příjmu celý den

Vychutnejte si hudbu na vaší oblíbené rozhlasové stanici s vestavěným FM rádiem. Sluchátka nejsou potřeba – jednoduše zapněte výkonné přední reproduktory a poslouchejte přímo z nich.

MP3 přehrávač

Párty začíná kdekoli

Nechte hudbu hrát! Pomůže vám k tomu vestavěný MP3 přehrávač1 a speciální hudební tlačítka. Uložte své oblíbené skladby na paměťovou kartu o kapacitě 32 GB a užívejte si hudbu, ať jste kdekoli – s hudbou jde přece všechno líp.
Duální přední reproduktory

Výkonný a pyšný

Tyhle duální přední reproduktory vám umožní užívat si hudbu hlasitě a naplno po celý den.

Speciální hudební tlačítka

Vyberte si. Přehrajte. Opakujte.

Přepínejte mezi svými oblíbenými rozhlasovými stanicemi, přeskakujte skladby nebo upravujte hlasitost speciálními hudebními tlačítky, ať už vám nikdy neunikne jediný tón.

Hudba

Hudba v krvi

Stačí jeden pohled na jasný, oblý displej a hned víte, jaká skladba se právě přehrává. A speciálními hudebními tlačítky ji můžete kdykoli změnit. Ať žije hudba – na telefonu, který je navržený tak, aby udržel krok s rytmem vašeho dne.

Design

Návrat klasiky

Ikonický design, nová tvář. S uživatelsky přívětivými tlačítky, hladkými křivkami a pohodlným úchopem je telefon Nokia 5310 novým pojetím oblíbené klasiky.

Odolnost

Jen do toho

S telefonem Nokia 5310 jste připraveni na všechno. Díky baterii s dlouhou výdrží, odolnému provedení a spolehlivým technologiím vás tenhle telefon nezklame.

Možnosti připojení

Připojení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Zůstaňte ve spojení díky baterii, která vydrží týdny v pohotovostním režimu nebo hodiny hovoru bez nabíjení. S výkonnými duálními předními reproduktory uslyšíte každý hovor jasně a zřetelně.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation.

Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1 Vyžaduje kartu MicroSD, prodávanou zvlášť.
2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit. 3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.