Nokia 6.2

‌‌

Nokia 6.2

Ještě lepší obraz

Registrace

PureDisplay

Dramatické barvy a jasný obraz

Plně se ponořte do svých videí. Pomůže vám v tom displej PureDisplay navržený exkluzivně pro chytré telefony Nokia. Každý záběr se v reálném čase transformuje do vysokého dynamického rozsahu (HDR). Výsledkem jsou živější barvy a jasnější obraz. Působivý displej 6.3” Full HD+ vám dovolí vychutnat si každou sekundu.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď

baterie

Baterie, která vydrží celé dny

Už vás nebaví, jak máte každý den vybitý telefon? S Nokií 6.2. to nezažijete. Fungujte bez nabíjení po celé dva dny1 díky výkonnému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 636 s baterií 3500 mAh2 . Adaptivní baterie s umělou inteligencí navíc dokáže přidělit energii jen aplikacím, které používáte nejvíc.

Design

Vytvořen s péčí

Nokia 6.2 se inspirovala finským designem. Snoubí v sobě špičkové zpracování a kvalitní materiály. Každý detail je precizně promyšlený pro vytvoření skutečně nadčasového designu, který je stejně stylový jako odolný.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Android™

Připraven pro Android 10 a vyšší verze

Telefon, který se časem zlepšuje. Díky nejnovějšímu systému Android 9 Pie se můžete těšit na 2 roky aktualizací systému Android a 3 roky aktualizací zabezpečení.

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Asistent Google

Malá pomoc doma i na cestách

Život v rychlém tempu si žádá tlačítko Asistenta Google3. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba vypínejte světla. Čím víc Asistenta používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje. Díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Ambientní režim Asistenta Google

Udělejte toho víc díky režimu hands-free

V ambientním režimu Asistenta Google si můžete zkontrolovat počasí, zobrazit seznam úkolů a ovládat hudbu či inteligentní domácí zařízení. Během nabíjení se váš telefon navíc promění v digitální fotorámeček.

Google One

Získejte od Googlu ještě více díky službě Google One

Při zakoupení telefonu Nokia 6.24 získáte tříměsíční zkušební členství 100 GB Google One (hodnota 59.99 Kč / měsíc). Jako člen Google One získáte: cloudové úložiště 100 GB na Disku Google, Gmailu a ve Fotkách Google, automatické zálohování telefonu a přístup k odborníkům na produkty Google – vše v jednom rodinném plánu, který se dá sdílet.

Funkce

Nokia 6.2

Videa ve vyšší kvalitě s telefonem Nokia 6.2. Sledujte videa v rozlišení HDR s technologií PureDisplay. Díky trojitému fotoaparátu a pokročilému zobrazování s využitím umělé inteligence budou vaše fotky hýřit kreativitou. V systému Android 9 Pie poběží vše vždy hladce a váš telefon se bude jen zlepšovat.

Displej

Displej

Displej 6.3” Full HD+ s technologií PureDisplay. Převod HDR v reálném čase.

Fotoaparáty

Fotoaparáty

Trojitý fotoaparát se zobrazováním pomocí umělé inteligence. Úprava fotografií pomocí efektů Bokeh.

baterie

baterie

Energeticky úsporný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 636. Výdrž baterie až 2 dny¹.

Design

Design

Lehké a zároveň robustní provedení kombinuje pevný kov a sklo Corning® Gorilla®.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochrannými známkami organizace USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

4Platí smluvní podmínky.

5Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

6 Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.

(