Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Relax YouTube 4G 4G Google Assistant Play

Díky 4G a sociálním médiím vám kontakt chybět nebude.

Barva
RAM
Model
512 MB RAM, 4 GB Interní úložiště, Duální SIM karta

Nokia 6300 4G

Nokia 6300 4G – vaše téma k hovoru. Zůstaňte ve spojení se všemi, které máte rádi, díky aplikacím WhatsApp a Facebook. Držte krok se svými oblíbenými youtubery a najděte nejlepší cestu s Mapami Google – rychlejší zážitky s rychlým 4G. Pomocí Asistenta Google navíc můžete snadno hledat odpovědi, zjišťovat informace nebo volat kamarádům. Tenhle telefon navržený pro výkon a odolnost vám zaručí spojení po delší dobu.

Kompletní specifikace

Sociální aplikace

Udržujte plynulou konverzaci pomocí aplikací WhatsApp a Facebook.

YouTube

Streamujte na YouTube cokoli a kdykoli.

4G a WiFi hotspot

Užijte si jednoduchost 4G a sdílejte připojení pomocí Wi-Fi hotspotu.

Asistent Google

Zavolejte přátelům a něco si naplánujte – s Asistentem Google je to hračka.

Žijte ve spojení s ostatními

Přehrát

Možnosti připojení

Spojujte se s lidmi, na kterých záleží

Nádherný den na pláži s rodinou? Nebo jen fotka, která vám ho připomene? Zůstaňte ve spojení s tím, na čem opravdu záleží.

Qualcomm® 210 a odolnost

Vytvořte si vzpomínky, které nevyblednou

Nokia 6300 4G je navržena tak, aby díky procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 210 a odolnému vnějšímu provedení držela krok s vaším kalendářem.

Sociální aplikace

Podělte se o lásku

Nokia 6300 4G vám umožní zůstat ve spojení. Kontakt s přáteli vám usnadní WhatsApp a Facebook a z obchodu s aplikacemi si můžete stáhnout další aplikace.

YouTube

Zábava je jedno klepnutí od vás

Čím dál méně prostojů. Přehrávejte si své oblíbené písničky a sledujte nejnovější pořady na YouTube – streamování je díky rychlému 4G hladší.

4G a WiFi hotspot

Spojte se

Volání a seriály – to je jen pár věcí, které na 4G běží líp. A díky WiFi hotspotu se mohou připojit i vaši přátelé.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Google, YouTube a Mapy Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit. 3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.