Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Location External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Relax YouTube 4G 4G Google Assistant Arrow right
Nokia 6300 4G
Nokia 6300 4G
Nokia 6300 4G

Díky 4G a sociálním médiím vám kontakt chybět nebude.

Nokia 6300 4G
Nokia 6300 4G
Nokia 6300 4G
Barva

Nokia 6300 4G

Nokia 6300 4G – vaše téma k hovoru. Zůstaňte ve spojení se všemi, které máte rádi, díky aplikacím WhatsApp a Facebook. Držte krok se svými oblíbenými youtubery a najděte nejlepší cestu s Mapami Google – rychlejší zážitky s rychlým 4G. Pomocí Asistenta Google navíc můžete snadno hledat odpovědi, zjišťovat informace nebo volat kamarádům. Tenhle telefon navržený pro výkon a odolnost vám zaručí spojení po delší dobu.

Kompletní specifikace

Sociální aplikace

Udržujte plynulou konverzaci pomocí aplikací WhatsApp a Facebook.

YouTube

Streamujte na YouTube cokoli a kdykoli.

4G a WiFi hotspot

Užijte si jednoduchost 4G a sdílejte připojení pomocí Wi-Fi hotspotu.

Asistent Google

Zavolejte přátelům a něco si naplánujte – s Asistentem Google je to hračka.

Žijte ve spojení s ostatními

Přehrát

Možnosti připojení

Spojujte se s lidmi, na kterých záleží

Nádherný den na pláži s rodinou? Nebo jen fotka, která vám ho připomene? Zůstaňte ve spojení s tím, na čem opravdu záleží.

Qualcomm® 210 a odolnost

Vytvořte si vzpomínky, které nevyblednou

Nokia 6300 4G je navržena tak, aby díky procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 210 a odolnému vnějšímu provedení držela krok s vaším kalendářem.

Sociální aplikace

Podělte se o lásku

Nokia 6300 4G vám umožní zůstat ve spojení. Kontakt s přáteli vám usnadní WhatsApp a Facebook a z obchodu s aplikacemi si můžete stáhnout další aplikace.

YouTube

Zábava je jedno klepnutí od vás

Čím dál méně prostojů. Přehrávejte si své oblíbené písničky a sledujte nejnovější pořady na YouTube – streamování je díky rychlému 4G hladší.

4G a WiFi hotspot

Spojte se

Volání a seriály – to je jen pár věcí, které na 4G běží líp. A díky WiFi hotspotu se mohou připojit i vaši přátelé.

Asistent Google

Stiskněte to správné tlačítko

Rádi děláte věci jednoduše? Ptejte se na otázky, volejte přátelům nebo si rychle uspořádejte plány pomocí Asistenta Google1

Nemáte co ztratit, zato můžete hodně získat. Získejte nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Google, YouTube a Mapy Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.