Nokia 7.2

Nokia 7.2

Běžte tvořit

Registrace

Barevný displej

HDR video. Vždycky.

Vychutnejte si mimořádně ostrý obraz díky displeji PureDisplay, který je k dispozici pouze na chytrých telefonech Nokia. Všechna videa, která sledujete, jsou v reálném čase transformována do vysokého dynamického rozsahu (HDR), aby byla jasnější. Navíc si můžete sednout, odpočinout si a užívat si je na jasném 6.3” Full HD+ displeji.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

baterie

Víc energie. Méně nabíjení.

Výkonný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 660 v kombinaci s nejnovějším operačním systémem Android™ 9 Pie znamená, že můžete fungovat bez nabíjení až dva dny1. Nokia 7.2 také obsahuje adaptivní baterii s umělou inteligencí, která zbývající energii ponechá aplikacím, které používáte nejvíc.

Design

Na estetice záleží

Nokia 7.2 se inspirovala finským designem. Snoubí v sobě špičkové zpracování a kvalitní materiály. Skutečně nadčasový design, který dobře vypadá a dlouho vydrží.

Podrobnosti

Nokia 7.2

Ocenění: Ceny za inovaci CES 2020

Uděleno v kategorii Mobilní zařízení a příslušenství za inovativní vlastnosti, estetické provedení a technické kvality.

Asistent Google

Malá pomoc doma i na cestách

Život v rychlém tempu si žádá tlačítko Asistenta Google2. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba vypínejte světla. Čím víc Asistenta používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje. Díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Podrobnosti

Ambientní režim Asistenta Google

Udělejte toho víc díky režimu hands-free

V ambientním režimu Asistenta Google si můžete zkontrolovat počasí, zobrazit seznam úkolů a ovládat hudbu či inteligentní domácí zařízení, aniž byste se dotkli telefonu. Během nabíjení se váš telefon navíc promění v digitální fotorámeček.

Google One

Získejte od Googlu ještě více díky službě Google One

Při zakoupení telefonu Nokia 7.23 získáte tříměsíční zkušební členství ve službě Google One o velikosti 100 GB (hodnota 59,99 Kč / měsíc). Jako uživatel služby Google One získáte: cloudové úložiště 100 GB na Disku Google, Gmailu a ve Fotkách Google, automatické zálohování telefonu a přístup k odborníkům na produkty Google – vše v jednom rodinném plánu, který se dá sdílet.

Funkce

Nokia 7.2

Popusťte uzdu kreativitě s telefonem Nokia 7.2. Pořizujte úchvatné fotky, sledujte všechna svá videa v rozlišení HDR a fungujte bez nabíjení až 2 dny¹. V systému Android 9 Pie poběží vše vždy hladce – takže když si myslíte, že to nejlepší už máte, váš telefon se dál zlepšuje.

Fotoaparáty

Fotoaparáty

Trojitý fotoaparát se 48MP hlavním fotoaparátem a optikou ZEISS.

Displej

Displej

Displej 6.3” Full HD+ s technologií PureDisplay. Převod HDR v reálném čase.

baterie

baterie

Energeticky úsporný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 660 a adaptivní baterie s podporou umělé inteligence.

Design

Design

Více vrstev pro hladký metalický povrch. Saténové sklo s rozptylem světla na zadní straně.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. Qualcomm je ochrannou známkou společnosti Qualcomm Incorporated registrovanou v USA a dalších zemích. USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochrannými známkami organizace USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení s novou baterií po dobu 5 hodin denně. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v pohotovostním režimu. Výdrž baterie se výrazně liší v závislosti na nastavení a používání telefonu a dalších faktorech.

2Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

3Platí smluvní podmínky.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

5Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Location External link Facebook Instagram YouTube Twitter