‌‌

Nokia 7.1

Vystupte z řady a vyprávějte svůj příběh

Koupit nyní

Fotoaparát

Fotky, které stojí za to sdílet

Nokia 7.1 dělá fotky, které jsou tak dobré, že je prostě musíte sdílet. Duální zadní fotoaparát s optikou ZEISS pořizuje ohromující snímky a technologie založená na umělé inteligenci dodá pomocí 3D obličejů, masek a filtrů umělecký nádech každé fotce.

Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát

PureDisplay

Využijte každý detail

Ať jste venku na jasném světle, nebo ve spoře osvětlené místnosti, displej telefonu Nokia 7.1 se dynamicky přizpůsobí prostředí. Už žádné experimenty s přenastavováním jasu displeje!

Číst dál
Číst dál
Číst dál

Design

Takhle vypadá luxus

Hardware

Používejte telefon celý den bez nutnosti ho dobíjet

S telefonem Nokia 7.1 můžete sledovat videa, hrát hry a surfovat déle bez potřeby nabíjení. Jeho výkon vám bude stačit na všechno od hraní her v rozšířené realitě až po streamování videí, a to díky silné mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 636.

  • Podpora karty MicroSD 400 GB
  • RAM 3 GB / 4 GB

Software

To nejlepší ze systému Android

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One má v sobě Nokia 7.1 vše potřebné a zároveň nic, co nechcete.

Prozkoumat Android
Prozkoumat Android
Prozkoumat Android

Příslušenství

Snadný poslech

Spárujte svůj telefon se sluchátky Nokia True Wireless a užijte si bezdrátovou zábavu bez kompromisů v kvalitě zvuku. Ultralehká sluchátka se snadno vejdou do přenosného nabíjecího pouzdra, které zahrnuje baterii pro nabití sluchátek až na 14 hodin² audio zábavy.

Nokia 7.1

Tato cena platí při zakoupení zařízení v internetovém obchodě zaměřeném na prodej telefonů Nokia. Cena se může lišit při zakoupení u jiných obchodníků a její výše závisí také na velikosti paměti, barvě a dalších faktorech.

Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Android je ochrannou známkou společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies Inc. či jejích přidružených společnosti. USB Type-C™ je ochranná známka USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1 Fotky Google vám nabízejí neomezené bezplatné úložiště na kvalitní fotografie. Vyžadují účet Google a internetové připojení.

2 Nokia True Wireless přichází s přenosným pouzdrem, které pojme energii pro 4 další nabití s výdrží až 15 hodin. Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit. Testováno v laboratorních podmínkách.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru

4 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit. Testováno v laboratorních podmínkách.

5Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.