‌‌

Nokia 8.1

Očekávejte víc

Koupit nyní

Fotoaparát

Úchvatná selfie, ať je den, nebo noc

Podrobnosti

Vynikající zobrazení

Adaptivní 6.18″ Full-HD+ PureDisplay udržuje i na jasném slunci živé barvy a obsah je díky tomu dobře vidět. A díky podpoře HDR10, 96% barevnému gamutu a kontrastnímu poměru 1:1500 si můžete vychutnat jasnější videa s ostřejšími detaily a plnějšími barvami. Android 9 Pie má navíc ještě funkci adaptivního jasu, která si umí zapamatovat vaše preference a nastavení jasu automaticky upravovat.

  • 6.18″ Full HD+ displej
  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

logo-gsmarena

Design

Propracovaný design

Hardware

Energie na celé dny

Výkonný procesor Qualcomm™ Snapdragon® 710 podporovaný umělou inteligencí zajistí telefonu potřebnou rychlost. Nová funkce adaptivní baterie na systémech Android 9 Pie zaručí, že telefon vydrží bez nabití až dva dny1.

  • Android 9 Pie Adaptivní baterie
  • 18W rychlé nabíjení

Android 9 Pie

Šetřete čas a výdrž baterie díky systému Android 9 Pie

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia 8.1 maximum. Telefon se přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se učí a zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

  • Adaptivní baterie
  • Intuitivní uživatelské rozhraní založené na gestech

Android One

To nejlepší ze systému Android

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One přináší telefon Nokia 8.1 vše potřebné a zároveň nic, co nechcete: sada předinstalovaných aplikací je přehledně uspořádaná a součástí je i aplikace Fotky Google2 včetně bezplatného, neomezeného úložiště pro prvotřídní fotografie. Pravidelné aktualizace zabezpečení a dva roky aktualizací softwaru znamenají, že telefon Nokia 8.1 se systémem Android One zůstane zabezpečený. Zároveň nabízí nejnovější vychytávky od Googlu, jako je optimalizace telefonu pomocí Asistenta Google.

Nokia 8.1

Zvolit prodejce

Tato cena platí při zakoupení zařízení v internetovém obchodě zaměřeném na prodej telefonů Nokia. Cena se může lišit při zakoupení u jiných obchodníků a její výše závisí také na velikosti paměti, barvě a dalších faktorech.

Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Google, Android a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies Inc. či jejích přidružených společností. USB Type-C™ je ochranná známka USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Volné úložiště o vysoké kvalitě vyžaduje účet Google a připojení k internetu.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

4Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.