Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Design Display 2.8 inches 2.8 Store 4G 4G

Sociální sítě a připojení 4G s nádechem elegance.

Barva
Model
512 MB RAM, 4 GB Interní úložiště, Duální SIM karta

Přidejte špetku elegance

Nokia 8000 4G

Telefon Nokia 8000 4G se ovládá snadno – a díky precizně zpracovanému pouzdru, které připomíná sklo, se vaše oko může těšit i z prvotřídního designu. Dopřejte si špetku elegance s barvami inspirovanými drahokamy a moderní chromovanou povrchovou úpravou středového rámečku. Získejte maximum z 2.8” displeje a odolné 3D zakřivené klávesnice navržené pro vaše pohodlí. S nimi bude chatování na WhatsAppu a Facebooku, streamování videí na YouTube a plánování výletů s Mapami Google ještě příjemnější. A díky 4G navíc bez prodlev. Základní výbava s Asistentem Google, spolehlivost, odolnost a dlouhá výdrž baterie – všechno dohromady dělá solidní telefon, kterému nechybí styl.

Kompletní specifikace

Design

Lesklý design inspirovaný drahokamy a pohodlnou 3D zakřivenou klávesnici si prostě zamilujete.

Displej

Díky 2.8” displeji si můžete vychutnat své aplikace a média s mimořádně jasným obrazem.

Základní příslušenství

Využívejte naplno WhatsApp, Facebook a YouTube – a vydejte se na dobrodružství s Mapami Google.

4G s WiFi hotspotem

Život se 4G je díky vyšší kvalitě hovorů, rychlému přenosu dat a WiFi hotspotu snadnější.

Design

Sofistikovaný styl

Díky prvotřídnímu pouzdru, které připomíná sklo, a barvám inspirovaným drahokamy, jako je bílý opál, černý onyx, modrý topaz a zlatý citrín, s telefonem Nokia 8000 4G nepochybně zazáříte. Styl dolaďuje elegantní chromovaný středový rámeček.

Doplněk vaší osobnosti

Styl není trend – je to síla být sám sebou. Vystihuje vaši osobnost a jedinečnost. Nokia 8000 4G bude vaším dokonalým doplňkem.

4G s WiFi hotspotem

Připojení bez výpadků

Zrychlete streamování, chatování a surfování díky 4G. Navíc můžete pomocí WiFi hotspotu sdílet internetové připojení s přáteli a rodinou.

2.8” displej a 3D klávesnice

Krásná skrz naskrz

Velkorysý 2.8” displej umožní vynikající zobrazení chatů a médií. Odolná 3D zakřivená klávesnice je navíc po okrajích zaoblená, aby byla pod prsty příjemná.

Skvělé aplikace

Spousta malých pokladů

Nuda s telefonem Nokia 8000 4G nepřipadá v úvahu. Buďte ve spojení s přáteli na WhatsAppu a Facebooku, pouštějte si své nejoblíbenější pořady a písničky na YouTube a plánujte si nové výlety na Mapách Google.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Google, YouTube a Mapy Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit. 3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.