Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Design Display 2.8 inches 2.8 Store 4G 4G

Nokia 8000 4G feature phone

Skip to main content

Sociální sítě a připojení 4G s nádechem elegance.

Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Front
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Back
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Back
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Front
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Back
Enlarge Černá Nokia 8000 4G from Front and Back
BarvaČerná

Model

512 MB RAM, 4 GB Interní úložiště, Duální SIM karta

Chci upozornit

Upozornit mě, až bude Nokia 8000 4G k dispozici ke koupi

Zadejte dole svůj e-mail a my vám dáme vědět, až bude produkt k dispozici.

Přidejte špetku elegance

Nokia 8000 4G

Telefon Nokia 8000 4G se ovládá snadno – a díky precizně zpracovanému pouzdru, které připomíná sklo, se vaše oko může těšit i z prvotřídního designu. Dopřejte si špetku elegance s barvami inspirovanými drahokamy a moderní chromovanou povrchovou úpravou středového rámečku. Získejte maximum z 2.8” displeje a odolné 3D zakřivené klávesnice navržené pro vaše pohodlí. S nimi bude chatování na WhatsAppu a Facebooku, streamování videí na YouTube a plánování výletů na Mapách Google ještě příjemnější. A díky 4G navíc bez čekání. To vše spolu s odolností a dlouhou výdrží dohromady tvoří solidní telefon, kterému nechybí styl.

Kompletní specifikace

Design

Lesklý design inspirovaný drahokamy a pohodlnou 3D zakřivenou klávesnici si prostě zamilujete.

Displej

Díky 2.8” displeji si můžete vychutnat své aplikace a média s mimořádně jasným obrazem.

Základní příslušenství

Využívejte naplno WhatsApp, Facebook a YouTube – a vydejte se na dobrodružství s Mapami Google.

4G s WiFi hotspotem

Život se 4G je díky vyšší kvalitě hovorů, rychlému přenosu dat a WiFi hotspotu snadnější.

Design

Sofistikovaný styl

Díky prvotřídnímu pouzdru, které připomíná sklo, a barvám inspirovaným drahokamy, jako je bílý opál, černý onyx, modrý topaz a zlatý citrín, s telefonem Nokia 8000 4G nepochybně zazáříte. Styl dolaďuje elegantní chromovaný středový rámeček.

Doplněk vaší osobnosti

Styl není trend – je to síla být sám sebou. Vystihuje vaši osobnost a jedinečnost. Nokia 8000 4G bude vaším dokonalým doplňkem.

4G s WiFi hotspotem

Připojení bez výpadků

Zrychlete streamování, chatování a surfování díky 4G. Navíc můžete pomocí WiFi hotspotu sdílet internetové připojení s přáteli a rodinou.

2.8” displej a 3D klávesnice

Krásná skrz naskrz

Velkorysý 2.8” displej umožní vynikající zobrazení chatů a médií. Odolná 3D zakřivená klávesnice je navíc po okrajích zaoblená, aby byla pod prsty příjemná.

Skvělé aplikace

Spousta malých pokladů

Nuda s telefonem Nokia 8000 4G nepřipadá v úvahu. Buďte ve spojení s přáteli na WhatsAppu a Facebooku, pouštějte si své nejoblíbenější pořady a písničky na YouTube a plánujte si nové výlety na Mapách Google.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Google, YouTube a Mapy Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit. 3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.