Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Location External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Arrow right Design Display 2.8 inches 2.8 Store 4G 4G
Nokia 8000 4G
Nokia 8000 4G
Nokia 8000 4G

Sociální sítě a připojení 4G s nádechem elegance.

Nokia 8000 4G
Nokia 8000 4G
Nokia 8000 4G
Barva

Přidejte špetku elegance

Přehrát

Nokia 8000 4G

Telefon Nokia 8000 4G se ovládá snadno – a díky precizně zpracovanému pouzdru, které připomíná sklo, se vaše oko může těšit i z prvotřídního designu. Dopřejte si špetku elegance s barvami inspirovanými drahokamy a moderní chromovanou povrchovou úpravou středového rámečku. Získejte maximum z 2.8” displeje a odolné 3D zakřivené klávesnice navržené pro vaše pohodlí. S nimi bude chatování na WhatsAppu a Facebooku, streamování videí na YouTube a plánování výletů s Mapami Google ještě příjemnější. A díky 4G navíc bez prodlev. Základní výbava s Asistentem Google, spolehlivost, odolnost a dlouhá výdrž baterie – všechno dohromady dělá solidní telefon, kterému nechybí styl.

Kompletní specifikace

Design

Lesklý design inspirovaný drahokamy a pohodlnou 3D zakřivenou klávesnici si prostě zamilujete.

Displej

Díky 2.8” displeji si můžete vychutnat své aplikace a média s mimořádně jasným obrazem.

Základní příslušenství

Využívejte naplno WhatsApp, Facebook a YouTube – a vydejte se na dobrodružství s Mapami Google.

4G s WiFi hotspotem

Život se 4G je díky vyšší kvalitě hovorů, rychlému přenosu dat a WiFi hotspotu snadnější.

Design

Sofistikovaný styl

Díky prvotřídnímu pouzdru, které připomíná sklo, a barvám inspirovaným drahokamy, jako je bílý opál, černý onyx, modrý topaz a zlatý citrín, s telefonem Nokia 8000 4G nepochybně zazáříte. Styl dolaďuje elegantní chromovaný středový rámeček.

Doplněk vaší osobnosti

Styl není trend – je to síla být sám sebou. Vystihuje vaši osobnost a jedinečnost. Nokia 8000 4G bude vaším dokonalým doplňkem.

Asistent Google

Špičková podpora

Získejte odpovědi a pomoc díky Asistentovi Google. Ať už hledáte nové recepty, nebo někomu voláte, s virtuálním pomocníkem je to mnohem jednodušší.

4G s WiFi hotspotem

Připojení bez výpadků

Zrychlete streamování, chatování a surfování díky 4G. Navíc můžete pomocí WiFi hotspotu sdílet internetové připojení s přáteli a rodinou.

2.8” displej a 3D klávesnice

Krásná skrz naskrz

Velkorysý 2.8” displej umožní vynikající zobrazení chatů a médií. Odolná 3D zakřivená klávesnice je navíc po okrajích zaoblená, aby byla pod prsty příjemná.

Skvělé aplikace

Spousta malých pokladů

Nuda s telefonem Nokia 8000 4G nepřipadá v úvahu. Buďte ve spojení s přáteli na WhatsAppu a Facebooku, pouštějte si své nejoblíbenější pořady a písničky na YouTube a plánujte si nové výlety na Mapách Google.

Nemáte co ztratit, zato můžete hodně získat. Získejte nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Google, YouTube a Mapy Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Dostupnost si můžete ověřit na https://support.google.com/assistant.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.