Nokia 8110 4G

Nová Nokia 8110 4G

Pro milovníky klasiky

Design

Vystupte z davu

Návrat ikony. Podobně jako její originál má nová Nokia 8110 4G zaoblený ochranný kryt, který můžete posunem otevřít a přijmout tak hovor, a stejně tak ho zasunutím krytu ukončit. Díky jedinečnému tvaru můžete telefon roztáčet nevídanými způsoby.

Možnosti připojení

Zůstaňte ve spojení pomocí aplikace WhatsApp

WhatsApp se teď dá stáhnout do telefonu Nokia 8110 4G. Chatujte s přáteli a rodinou a odesílejte jim hlasové zprávy, fotografie a videa.

Aplikace

Synchronizujte si život

Importujte kontakty a synchronizujte kalendář snadno přes Gmail a Outlook. Díky nainstalovanému operačnímu systému KaiOS a hře Had se můžete bavit bez ustání.

baterie

Dlouhá životnost baterie

Mobilní platforma Qualcomm® 205 je optimalizována k zajištění výkonu bez kompromisů v životnosti baterie. Přináší až 25 dnů pohotovostního režimu na jediné nabití1.

Technologie

Návrat s funkcí 4G

S 4G LTE můžete surfovat, chatovat a streamovat rychleji. Funkce bezdrátového hotspotu vám navíc umožní vytvořit vlastní připojení k Wi-Fi, ať jste kdekoli.

Funkce

Nokia 8110 4G

S telefonem Nokia 8110 4G můžete díky připojení 4G LTE snáz a rychleji využívat své oblíbené aplikace a hry, aniž byste přišli o několikadenní výdrž baterie. Vyniká navíc displejem o úhlopříčce 2.4" a tělem s jedinečným zaobleným designem.

4G

4G

Získejte výkon a výhody 4G LTE.

Design

Design

Jedinečný zaoblený displej o úhlopříčce 2.4" a polykarbonátové pouzdro.

baterie

baterie

Několikadenní výdrž baterie, stejně jako u původního modelu.

Aplikace

Aplikace

Bavte se bez ustání s aplikacemi a hrami, které potřebujete.

Kompletní specifikace

Nová Nokia 8110 4G

Nyní k dispozici k zakoupení

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti. HMD Global spolupracuje se společností Amazon a získává příjmy z kvalifikovaných nákupů.

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Qualcomm je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Nabídky se mohou lišit. Ověřte místní dostupnost. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

1Testování proběhlo v laboratorních podmínkách a na pozadí neběžely žádné aplikace. 2Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru. 3Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně třeba baterii vyměnit.