Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Location External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter 4G 4G Design Battery Store Arrow right

Nokia 8110 4G

Nokia 8110 4G
Nokia 8110 4G
Nokia 8110 4G

V kapse 4G, v ruce čistá ergonomie.

Nokia 8110 4G
Nokia 8110 4G
Nokia 8110 4G
Barva

Nokia 8110 4G

S telefonem Nokia 8110 4G můžete díky připojení 4G LTE snáz a rychleji využívat své oblíbené aplikace a hry, aniž byste přišli o několikadenní výdrž baterie. Vyniká navíc displejem o úhlopříčce 2.4" a tělem s jedinečným zaobleným designem.

Kompletní specifikace

4G

Získejte výkon a výhody 4G LTE.

Design

Jedinečný zaoblený displej o úhlopříčce 2.4" a polykarbonátové pouzdro.

baterie

Několikadenní výdrž baterie, stejně jako u původního modelu.

Aplikace

Bavte se bez ustání s aplikacemi a hrami, které potřebujete.

Pro milovníky klasiky

Přehrát

Design

Vystupte z davu

Návrat ikony. Podobně jako její originál má nová Nokia 8110 4G zaoblený ochranný kryt, který můžete posunem otevřít a přijmout tak hovor, a stejně tak ho zasunutím krytu ukončit. Díky jedinečnému tvaru můžete telefon roztáčet nevídanými způsoby.

Možnosti připojení

Zůstaňte ve spojení pomocí aplikace WhatsApp

WhatsApp se teď dá stáhnout do telefonu Nokia 8110 4G. Chatujte s přáteli a rodinou a odesílejte jim hlasové zprávy, fotografie a videa.

Aplikace

Synchronizujte si život

Importujte kontakty a synchronizujte kalendář snadno přes Gmail a Outlook. Díky nainstalovanému operačnímu systému KaiOS a hře Had se můžete bavit bez ustání.

baterie

Dlouhá životnost baterie

Mobilní platforma Qualcomm® 205 je optimalizována k zajištění výkonu bez kompromisů v životnosti baterie. Přináší až 25 dnů pohotovostního režimu na jediné nabití1.

Technologie

Návrat s funkcí 4G

S 4G LTE můžete surfovat, chatovat a streamovat rychleji. Funkce bezdrátového hotspotu vám navíc umožní vytvořit vlastní připojení k Wi-Fi, ať jste kdekoli.

Nemáte co ztratit, zato můžete hodně získat. Získejte nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

1Testování proběhlo v laboratorních podmínkách a na pozadí neběžely žádné aplikace. 2Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru. 3Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně třeba baterii vyměnit.