Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Delivery Smartphone

Uživatelská příručka k telefonu Nokia 1

Všechna zařízení

Nokia 1

Aktualizujte průběžně software telefonuTlačítka a částiVkládání a vyjímání SIM karty a paměťovou kartyNabíjení telefonuZapnutí a nastavení telefonuNastavení dvou SIM karetZamykání a odemykání telefonuDotykový displej
Spojení s rodinou a přáteli

Hovory

Volání

  1. Klepněte na možnost phone.
  2. Klepněte na možnost dialpad a zadejte číslo, nebo klepněte na možnost group a zvolte kontakt, který si přejete volat.
  3. Klepněte na možnost phone. Pokud máte vloženu druhou SIM kartu, můžete po klepnutí na příslušnou ikonu volat z této SIM karty.

Přijmutí hovoru

Když telefon zvoní, můžete hovor přijmout přejetím nahoru.

Odmítnutí hovoru

Chcete‑li hovor odmítnout, přejeďte dolů.

Pomohlo vám to?

Potřebujete další podporu?

Kontaktovat podporu

Chatujte s podporou

Chatujte s podporou

Naše chatovací služba je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jednoduše vyplňte své kontaktní údaje a my vás spojíme se zástupcem podpory.

Pošlete nám e-mail

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

Pomoc a asistence

Oprava nebo výměna

Vyzkoušeli jste všechny možnosti, jak problém vyřešit sami, a telefon přesto nefunguje? Pak nás nechte, abychom se o to postarali.

Recyklace

Pošlete nám svůj starý telefon a my se postaráme o jeho bezpečnou likvidaci.