Uživatelské příručky a manuály

Nokia 7.2

Tlačítka a části

Prozkoumejte tlačítka a části svého nového telefonu.

Telefon

Tato uživatelská příručka se týká těchto modelů: TA-1196, TA-1181, TA- 1178 a TA-1193.

 1. Snímač otisků prstů
 2. Fotoaparát
 3. Mikrofon
 4. Blesk
 5. Slot SIM karty a paměťové karty
 6. Tlačítko Asistent Google / Vyhledávání Google1
 7. Přední fotoaparát
 8. Sluchátko
 9. Konektor sluchátek
 10. Tlačítka hlasitosti
 11. Tlačítko vypínač/zámek
 12. Konektor USB
 13. Mikrofon
 14. Reproduktor

Některá příslušenství uvedená v této uživatelské příručce, například nabíječka, náhlavní souprava nebo datový kabel, se mohou prodávat zvlášť.

error_outline

Důležité: Displej přístroje a zadní kryt jsou vyrobeny ze skla. Pokud přístroj spadne na tvrdou plochu nebo ho zasáhne silný úder, může se sklo rozbít. Pokud se sklo rozbije, nedotýkejte se skleněných součástí přístroje ani se nepokoušejte rozbité sklo odstranit z přístroje. Přestaňte přístroj používat, dokud nebude sklo vyměněno autorizovaným servisním pracovníkem.

Části a konektory, magnetismus

Nepřipojujte produkty, které vytvářejí výstupní signál, protože by to mohlo zařízení poškodit. Do zvukového konektoru nepřipojujte žádný zdroj napětí. Když do zvukového konektoru připojujete sluchátka nebo externí zařízení neschválené pro použití s tímto zařízením, věnujte zvýšenou pozornost nastavení hlasitosti.

Části zařízení jsou magnetické. K zařízení mohou být přitahovány kovové materiály. V blízkosti zařízení nenechávejte delší dobu platební ani jiné magnetické karty, protože by se mohly poškodit.

Pomohlo vám to?

Změnit jazyk

Vyberte zemi
Vyberte jazyk

Kontaktovat podporu

Výuková videa

Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram YouTube Twitter