Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Delivery Smartphone

Uživatelská příručka k telefonu Nokia 7 plus

Skip to main content
Všechna zařízení

Nokia 7 Plus

Užitečné odkazy

PDFAktualizace softwaruEnvironmentální profil

Země a jazyky

Protože nabízíme uživatelské příručky k produktům v mnoha jazycích a regionech, může se stát, že vás přesměrujeme na webovou stránku telefonů Nokia mimo vámi zvolenou oblast.

Vyberte jazyk
Informace o výrobku a bezpečnostní informace

Péče o zařízení

Se zařízením, baterií, nabíječkou a příslušenstvím zacházejte opatrně. Následující doporučení vám pomohou udržet zařízení v provozu.

– Uchovávejte zařízení v suchu. Srážky, vlhkost a všechny typy kapalin mohou obsahovat minerály, které způsobují korozi elektronických obvodů. – Zařízení nepoužívejte ani neponechávejte v prašném a znečištěném prostředí. – Neponechávejte zařízení v místech s vysokou teplotou. Vysoké teploty mohou poškodit zařízení nebo baterii. – Neponechávejte zařízení v chladu. Při zahřátí zařízení na provozní teplotu může uvnitř kondenzovat vlhkost, která ho může poškodit. – Neotevírejte zařízení jinak, než jak je uvedeno v uživatelské příručce. – Neschválené úpravy mohou poškodit zařízení a porušovat právní předpisy týkající se rádiových zařízení. – Nedovolte, aby zařízení ani baterie upadly nebo byly vystaveny silným nárazům nebo otřesům. Hrubé zacházení může zařízení poškodit. – Pro čištění povrchu zařízení používejte pouze měkký, čistý, suchý hadřík. – Zařízení nepřebarvujte. Barva může zabránit správnému fungování. – Udržujte zařízení mimo dosah magnetů a magnetických polí. – Chcete-li mít důležitá data v bezpečí, uložte je nejméně na dvě samostatná místa, například do zařízení, na paměťovou kartu nebo do počítače, případně si důležité informace zapište.

Při dlouhodobém provozu se zařízení může zahřát. Ve většině případů je to normální. Jako ochrana proti přílišnému zahřívání může zařízení automaticky zpomalit, zavírat aplikace či odpojovat nabíjení. V nutných případech se samo vypne. Pokud zařízení nepracuje správně, předejte ho do nejbližšího autorizovaného servisu.

Pomohlo vám to?

Země a jazyky

Vyberte jazyk

Potřebujete další podporu?

Kontaktovat podporu

Chatujte s podporou

Chatujte s podporou

Než zahájíte chat s naší zákaznickou podporou, uveďte své kontaktní informace.

Chatujte s námi

Než zahájíte chat s naší zákaznickou podporou, uveďte své kontaktní informace.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Pošlete nám e-mail

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

Pomoc a asistence

Oprava nebo výměna

Vyzkoušeli jste všechny možnosti, jak problém vyřešit sami, a telefon přesto nefunguje? Pak nás nechte, abychom se o to postarali.

Oprava nebo výměna

Chápeme, že odeslání produktu k opravě pro vás může být nepříjemné. Abychom vás ujistili, že bude vše v pořádku, odpověděli jsme na několik běžných otázek.

Většinu informací najdete v našem centru nápovědy. Pokud potřebujete produkt opravit, uděláme vše pro to, abyste ho měli během několika dnů zpátky.

Odeslání produktu k opravě probíhá ve 4 snadných krocích:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Oprava nebo výměna

Váš produkt na místě prohlédneme a opravíme nebo ho vyměníme (pokud není možné ho opravit).

Produkt odeslán

Obvykle je produkt odeslán zpět do jednoho dne po opravě nebo výměně.

Začínáme

Recyklace

Pošlete nám svůj starý telefon a my se postaráme o jeho bezpečnou likvidaci.

Recyklace

Svůj starý telefon nevyhazujte – udělejte něco pro planetu a recyklujte ho.

Pošlete nám svůj telefon, který už nepotřebujete, a my zajistíme jeho bezpečnou likvidaci. Nebude vás to stát ani korunu a postaráme se o to, aby původní materiály dostaly druhou šanci.

Aby vám byl celý proces jasný, sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky. Pokud potřebujete další informace o tom, jak váš telefon zrecyklujeme nebo jak ho k nám máte dopravit, můžete nás kontaktovat pomocí chatu nebo e-mailu.

2 snadné kroky:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Začínáme