‌‌
Uživatelské příručky a manuály

Nokia 8 Sirocco

Tlačítka a části

Prozkoumejte tlačítka a části svého nového telefonu.

Telefon

Tato uživatelská příručka se týká tohoto modelu: TA-1005.

 1. Snímač otisků prstů
 2. Mikrofon
 3. Hlavní fotoaparáty
 4. Blesk
 5. Mikrofon
 6. Sluchátko
 7. Přední fotoaparát
 8. Tlačítka hlasitosti
 9. Vypínač / tlačítko zámku
 10. Konektor pro nabíječku a sluchátka (audio výstup USB-C)1
 11. Držák SIM karty
 12. Mikrofon
 13. Reproduktor

Některá příslušenství uvedené v této uživatelské příručce, například nabíječka, náhlavní souprava nebo datový kabel, mohou být prodávána samostatně.

error_outline

Důležité: Displej přístroje a zadní kryt jsou vyrobeny ze skla. Pokud přístroj spadne na tvrdou plochu nebo ho zasáhne silný úder, může se sklo rozbít. Pokud se sklo rozbije, nedotýkejte se skleněných součástí přístroje ani se nepokoušejte rozbité sklo odstranit z přístroje. Přestaňte přístroj používat, dokud nebude sklo vyměněno autorizovaným servisním pracovníkem.

error_outline

Důležité: Zařízení doporučujeme používat s dodávaným ochranným krytem, který jej chrání v případě pádu.

Použití adaptéru pro sluchátka

Váš telefon má konektor audio výstupu typu USB-C. Se svým novým telefonem můžete používat sluchátka se standardním 3,5mm konektorem: stačí sluchátka zapojit do adaptéru dodávaného s telefonem, a poté adaptér připojit ke svému telefonu.

Části a konektory, magnetismus

Nepřipojujte výrobky, které vytvářejí výkonový signál, protože by to mohlo přístroj poškodit. Do zvukového konektoru nepřipojujte žádný zdroj napětí. Když do zvukového konektoru připojujete sluchátka nebo externí zařízení neschválené pro použití s tímto přístrojem, věnujte zvýšenou pozornost nastavení hlasitosti.

Části přístroje jsou magnetické. K přístroji mohou být přitahovány kovové materiály. V blízkosti přístroje nenechávejte delší dobu platební ani jiné magnetické karty, protože by se mohly poškodit.

Pomohlo vám to?

Change language

Choose location
Choose language

Kontaktovat podporu

Výuková videa