Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Delivery Smartphone

Uživatelská příručka k telefonu Nokia 800

Skip to main content
Všechna zařízení

Nokia 800

Užitečné odkazy

PDFAktualizace softwaru

Země a jazyky

Protože nabízíme uživatelské příručky k produktům v mnoha jazycích a regionech, může se stát, že vás přesměrujeme na webovou stránku telefonů Nokia mimo vámi zvolenou oblast.

Vyberte jazyk
Tlačítka a částiNastavení a zapnutí telefonuNabíjení telefonu
Informace o výrobku a bezpečnostní informace

Péče o zařízení

S přístrojem, baterií, nabíječkou a příslušenstvím zacházejte opatrně. Následující doporučení vám pomohou udržet přístroj v provozu.

– Uchovávejte přístroj v suchu. Srážky, vlhkost a všechny typy kapalin mohou obsahovat minerály, které způsobují korozi elektronických obvodů. – Přístroj nepoužívejte ani neponechávejte v prašném a znečištěném prostředí. – Neponechávejte přístroj v místech s vysokou teplotou. Vysoké teploty mohou poškodit přístroj nebo baterii. – Neponechávejte přístroj v chladu. Při zahřátí přístroje na provozní teplotu může uvnitř kondenzovat vlhkost, která ho může poškodit. – Neotevírejte přístroj jinak, než jak je uvedeno v uživatelské příručce. – Neschválené úpravy mohou poškodit přístroj a porušovat právní předpisy týkající se rádiových zařízení. – Nedovolte, aby přístroj ani baterie upadly nebo byly vystaveny silným nárazům nebo otřesům. Hrubé zacházení může přístroj poškodit. – Pro čištění povrchu přístroje používejte pouze měkký, čistý, suchý hadřík. – Přístroj nepřebarvujte. Barva může zabránit správnému fungování. – Udržujte přístroj mimo dosah magnetů a magnetických polí. – Chcete-li mít důležitá data v bezpečí, uložte je nejméně na dvě samostatná místa, například do přístroje, na paměťovou kartu nebo do počítače, případně si důležité informace zapište.

Při dlouhodobém provozu se přístroj může zahřát. Ve většině případů je to normální. Jako ochrana proti přílišnému zahřívání může přístroj automaticky zpomalit, zavírat aplikace či odpojovat nabíjení. V nutných případech se sám vypne. Pokud přístroj nepracuje správně, předejte ho do nejbližšího autorizovaného servisu.

Pomohlo vám to?

Potřebujete další podporu?

Kontaktovat podporu

Chatujte s podporou

Chatujte s podporou

Naše chatovací služba je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jednoduše vyplňte své kontaktní údaje a my vás spojíme se zástupcem podpory.

Chatujte s námi

Než zahájíte chat s naší zákaznickou podporou, uveďte své kontaktní informace.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Pošlete nám e-mail

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

Jak vám můžeme pomoci?

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

*Vyplňte minimálně tato pole.

Pomoc a asistence

Oprava nebo výměna

Vyzkoušeli jste všechny možnosti, jak problém vyřešit sami, a telefon přesto nefunguje? Pak nás nechte, abychom se o to postarali.

Oprava nebo výměna

Chápeme, že odeslání produktu k opravě pro vás může být nepříjemné. Abychom vás ujistili, že bude vše v pořádku, odpověděli jsme na několik běžných otázek.

Většinu informací najdete v našem centru nápovědy. Pokud potřebujete produkt opravit, uděláme vše pro to, abyste ho měli během několika dnů zpátky.

Odeslání produktu k opravě probíhá ve 4 snadných krocích:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Oprava nebo výměna

Váš produkt na místě prohlédneme a opravíme nebo ho vyměníme (pokud není možné ho opravit).

Produkt odeslán

Obvykle je produkt odeslán zpět do jednoho dne po opravě nebo výměně.

Začínáme

Recyklace

Pošlete nám svůj starý telefon a my se postaráme o jeho bezpečnou likvidaci.

Recyklace

Svůj starý telefon nevyhazujte – udělejte něco pro planetu a recyklujte ho.

Pošlete nám svůj telefon, který už nepotřebujete, a my zajistíme jeho bezpečnou likvidaci. Nebude vás to stát ani korunu a postaráme se o to, aby původní materiály dostaly druhou šanci.

Aby vám byl celý proces jasný, sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky. Pokud potřebujete další informace o tom, jak váš telefon zrecyklujeme nebo jak ho k nám máte dopravit, můžete nás kontaktovat pomocí chatu nebo e-mailu.

2 snadné kroky:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Začínáme