Nokia 6.2

Nokia 6.2

שדרג את איכות הצפייה

הרשמה

PureDisplay

בהירות וצבעים שישאירו רושם

עם צג PureDisplay, הבלעדי לטלפונים החכמים של Nokia, תמצא את עצמך שקוע בסרטונים בחוויית צפייה סוחפת לחלוטין. כל צילומי הווידאו עוברים המרה בזמן-אמת לטווח דינמי גבוה (HDR), והמשמעות עבורך היא צבעים חיים יותר ותמונה ברורה יותר. בנוסף, כל שניית צפייה הופכת לחוויה, הודות למסך המרשים בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎.

לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות

סוללה

סוללה שמחזיקה מעמד במשך מספר ימים

נמאס לך שהסוללה מתרוקנת באמצע היום? עם Nokia 6.2, כבר אין מה להילחץ. אפשר להשתמש במכשיר במשך יומיים שלמים ללא טעינה1 הודות למעבד העוצמתי Qualcomm® Snapdragon™ 636, עם סוללת 3500mAh2. וזה לא הכול: הסוללה, שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית, מתעדפת את חיי הסוללה בהתאם לאפליקציות המשמשות אותך בתדירות הגבוהה ביותר.

עיצוב

עיצוב מוקפד

Nokia 6.2 ממזג איזון מושלם בין חומרים איכותיים למלאכת מחשבת, בהשראת העיצוב הפיני. כל פרט ופרט תוכנן ובוצע בצורה מושלמת, כדי להעניק לך עיצוב על-זמני, מלא-סטייל, ומבלי להתפשר על העמידות.

לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

Google Assistant

קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

עם לחצן Google Assistant‏3, אתה מוזמן לחוות את החיים בקצב מהיר באמת. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר לומד ומתאים את עצמו ככל שתשתמש בו יותר לביצוע משימות ביומיום, כך שתוכל להספיק יותר בפחות פעולות עם הטלפון.

לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים

Google Assistant איתך בכל מקום עם 'מצב סביבתי'

ביצוע משימות רבות יותר ללא שימוש בידיים

עם 'מצב סביבתי' של Google Assistant, אפשר לבדוק את מזג האוויר, לראות אילו משימות ממתינות לך ולשלוט בהפעלת מוזיקה ומכשירים בבית החכם שלך. הפוך את הטלפון למסגרת דיגיטלית לתמונות, אפילו בזמן שהטלפון נטען.

Google One

הפק תועלת רבה יותר מ-Google עם Google One

עם רכישת Nokia 6.2, תקבל גרסת ניסיון של חברות ב-Google One‎ ל-3 חודשים עם 100GB (בשווי 8.00/לחודש)4. כחבר Google One, תקבל: שטח אחסון של 100GB בענן לשירותי Google Drive,‏ Gmail ו-Google Photos, גיבוי אוטומטי לטלפון וגישה למומחים של Google – והכל בתוכנית משפחתית וניתנת לשיתוף.

תכונות

Nokia 6.2

שדרג את איכות הצפייה עם Nokia 6.2. PureDisplay מאפשר לך לצפות בסרטונים באיכות HDR. תן ביטוי לצלם שבך, עם המצלמה המשולשת וצילום המבוסס על בינה מלאכותית מתקדמת. וזה עוד לא הכול: כל התכונות פועלות בצורה חלקה הודות לתוכנת Android 9 Pie – כך שהמכשיר רק הולך ומשתפר.

צג

צג

מסך PureDisplay בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎. המרה ל-HDR בזמן אמת.

מצלמות

מצלמות

תצורת מצלמה משולשת עם צילום מבוסס בינה מלאכותית. ערוך את התמונות שלך והוסף להן אפקטי Bokeh.

סוללה

סוללה

מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 636 חסכוני באנרגיה. חיי סוללה למשך עד יומיים¹.

עיצוב

עיצוב

שילוב של מתכת יצוקה וזכוכית Corning® Gorilla®‎ ליצירת מבנה חזק אך קל-משקל.

מפרט מלא

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Google‏, Android וסימנים וסמלי לוגו קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. USB Type-C™‎ ו-USB-C™‎ הם סימנים מסחריים של USB Implementers Forum. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1בדיקות הפעולה של הסוללה במשך יומיים רצופים בוצעו בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה כללה שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום עם סוללה חדשה. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, הזרמת סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, חדשות, ניווט ומוסיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובסביבה פנימית מוארת. המכשיר הועבר למצב המתנה בלילה.

2 מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.

3Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

4בכפוף לתנאי השימוש.

5 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

6 אם המכשיר הגיע עם Android Oreo / Android 9 Pie, ניתן לשדרג אותו ל-Android 10. חשוב לדעת: ייתכן שהדבר יהיה כרוך בצריכת נתונים ניידים נוספים.