Nokia 8.1

Nokia 8.1

Expect more

הרשמה

צפייה באיכות מעולה

צג אדפטיבי מסוג PureDisplay בגודל 6.18 אינץ' ובאיכות Full-HD+‎ שומר על דיוק הצבעים ועל נראות התוכן – אפילו באור שמש מסנוור. הודות לתמיכת HDR10, לטווח צבעים של 96% וליחס גובה-רוחב של 1:1500, תוכל לצפות בסרטונים בהירים יותר עם פרטים חדים יותר וצבעים עשירים יותר. בנוסף, התכונה החדשה של בהירות אדפטיבית ב-Android 9 Pie, לומדת את העדפותיך לגבי בהירות המסך ומתאימה את ההגדרות באופן אוטומטי.

  • צג בגודל 6.18 אינץ' ובאיכות Full-HD+‎

  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

עיצוב

תחכום בעיצוב

חומרה

עוצמה למשך ימים

מעבד Qualcomm™ Snapdragon® 710 בעל ביצועים גבוהים ומבוסס על בינה מלאכותית יספק לך את המהירות שתצטרך, ותכונת סוללה אדפטיבית חדשה ב-Android 9 Pie תסייע באספקת חיי סוללה ליומיים1.

  • Android 9 Pie צריכת סוללה מותאמת
  • טעינה מהירה של טעינה מהירה

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות

Android One

המיטב מ-Android

Android One הוא מערך של טלפונים שעומדים בדרישות התוכנה הגבוהות שהוגדרו על ידי Google. כחלק ממשפחת Android One, מכשיר Nokia 8.1 מספק את כל מה שאתה צריך ורוצה, ללא רכיבים שאינך רוצה: ממשק יעיל ונוח לשימוש, מבחר אפליקציות שנאספו והותקנו עבורך מראש ואחסון תמונות חינמי, ללא הגבלה ובאיכות גבוהה עם Google Photos‏2. עדכוני אבטחה סדירים ושדרוגי תוכנה למשך שנתיים ידאגו לכך ש-Nokia 8.1 עם Android One יישאר מאובטח ויכלול את החידושים העדכניים ביותר של Google, כגון המיטוב ל-Google Assistant.

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

תכונות

Nokia 8.1

אין לך מושג למה הטלפון שלך מסוגל. צלם תמונות מדהימות עם תצורת מצלמה כפולה של 12 מגה-פיקסל ו-13 מגה-פיקסל או עם מצלמת סלפי של 20 מגה-פיקסל, כולן עם עדשת ZEISS Optics. ועם סוללה שמספיקה ליומיים1, Nokia 8.1 עטור הפרסים יעבור אתך כל מרחק.

מצלמות

מצלמות

מצלמות אחוריות כפולות עם עדשת ZEISS Optics ומצלמת סלפי של 20 מגה-פיקסל.

צג

צג

מסך PureDisplay בגודל 6.18 אינץ', באיכות Full HD+‎ ועם תמיכת HDR10.

סוללה

סוללה

מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 710 חסכוני באנרגיה. חיי סוללה למשך עד יומיים¹.

פקדים יצירתיים

פקדים יצירתיים

תמונות פורטרט עם תאורה בסגנון צילום סטודיו. ואפשר להוסיף אפקטי טשטוש בעזרת התכונה Live Bokeh.

מפרט מלא

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Google‏, Android‏ וסימנים מסחריים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm Snapdragon הוא מוצר של Qualcomm Technologies Inc.‎ ו/או של חברות הבת שלה. USB Type-C™‎ הוא סימן מסחרי של USB Implementers Forum. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1מבחן "סוללה ליומיים" בוצע בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה בוצעה באמצעות סוללה חדשה, תוך שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, אתרי חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובתנאי תאורת פנים. בלילה המכשיר הועבר למצב המתנה.

2 אחסון חינמי באיכות גבוהה מחייב שימוש בחשבון Google וחיבור לאינטרנט.

3 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

4 מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף אותה.

5 אם המכשיר הגיע עם Android Oreo / Android 9 Pie, ניתן לשדרג אותו ל-Android 10. חשוב לדעת: ייתכן שהדבר יהיה כרוך בצריכת נתונים ניידים נוספים.