Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Camera Store Display 5.99 inches 5.99 Processor Play Arrow left

Nokia 9 PureView

לצלם ולערוך תמונות מפורטות להפליא, תוך כדי תנועה.

צבע
דגם
SIM בודד

Nokia 9 PureView

מפרט מלא

חמש מצלמות של 12 מגה-פיקסל נותנות ביחד טווח דינמי יוצא דופן

תוכנה

אפשר להוריד את Adobe Photoshop Lightroom כדי לערוך תמונות מהדרכים.

צג

צג pOLED באיכות QHD מקצה לקצה, בגודל 5.99 אינץ' וברזולוציה של 2K בטכנולוגיית PureDisplay

חומרה

פלטפורמת Qualcomm® Snapdragon™ 845 לניידים עם מעבד-עזר לצילום

Explore every detail

מצלמה

חמש מצלמות עם ZEISS Optics

סמארטפון אחד עם חמש מצלמות שעובדות בו-זמנית על כל תמונה. קבלו את Nokia 9 PureView.

חמש מצלמות של 12 מגה-פיקסל פועלות בתיאום מושלם ולוכדות פי 10 יותר אור מאשר חיישן צבעים1 בודד של מצלמת סמארטפון. התוצאה: תמונות עם טווח דינמי מעולה, שמצליחות לשמר את כל הפרטים והטקסטורות - עם עומק שדה מדהים וצבעים חיים ומציאותיים.
 • חמש מצלמות של 12 מגה-פיקסל עם עדשות צילום מבית ZEISS
 • טווח דינמי יוצא דופן בכל תמונה
 • עומק שדה מדהים – ערכו את הפוקוס לאחר הצילום
 • צילום טבעי בשחור לבן
 • צלמו וערכו תמונות RAW DNG בסמארטפון שלכם

HDR

הפרטים העדינים ביותר

תמונות וסרטונים בטכניקת HDR המצולמים עם Nokia 9 PureView, מאופיינים בטווח דינמי יוצא דופן, ומשמרים את הפרטים גם בחלקים הבהירים וגם בחלקים המוצללים.

תראו מה אפשר להפיק כשמשתמשים ביותר ממצלמה אחת. כל אחת מחמש המצלמות מטמיעה אוטומטית את ההגדרות המיטביות עבור חלקים שונים של הסצנה. לאחר מכן, באמצעות סנכרון עם אלגוריתמים שאופיינו בהתאמה אישית ובעזרת בינה מלאכותית מתקדמת, המצלמות מבצעות את הצילום בו-זמנית. בשלב האחרון, התמונות ממוזגות לצילום HDR בודד עם מרקמים ופרטים הן מהחלקים המוצללים והן מהחלקים הבהירים.

 • כל מצלמה מטמיעה אוטומטית את ההגדרות המיטביות עבור הצילום
 • כל חמש המצלמות מבצעות את הצילום בו-זמנית כדי להרכיב את התמונה הסופית

עומק שדה

שליטה משופרת בפוקוס

חמש המצלמות יוצרות מפת עומק של התמונה עם דיוק מדהים. כך מתאפשרת שליטה מעולה בפוקוס, אם החלטתם לערוך את התמונה זמן רב לאחר שהיא צולמה.

בחר פנים מסוימות בקהל או עלה יחיד ביער. ב-Nokia 9 PureView, נעשה שימוש במצב עומק כדי לזהות למעלה מ-1,200 שכבות המשמשות לבניית מפת עומק מפורטת. כך תוכל לגלות מחדש אלמנטים בתמונה על ידי מיקוד מחדש של הצילום ב-Google Photos לאחר הצילום.

 • ערכו את הפוקוס לאחר צילום התמונה ב-Google Photos
 • שליטה מעולה באפקט הטשטוש ליצירת תמונות יפהפיות עם אפקט בוקה

תוכנה

Awaken your inner pro

הורד את Adobe Photoshop Lightroom והתכונן לפריצת האמן שבך עם כלים לעריכת תמונות RAW בטלפון. כך תוכל גם לערוך כמו מקצוען, בעזרת כוונונים בזמן אמת ומצב Pro Camera UI של הדור הבא.

 • צלמו תמונות בפורמט RAW DNG ושמרו את הפרטים שהולכים לאיבוד בתמונות JPEG
 • הורד את Adobe Photoshop Lightroom כדי שתוכל לערוך בטלפון תמונות RAW ברמה גבוהה ולצייד את המכשיר בשפע כלים יצירתיים
 • בצעו כוונונים בזמן אמת במצב המצלמה Pro Camera UI עם שליטה באיזון הלבן, ב-ISO, במהירות הצמצם ובזמני חשיפה של עד 10 שניות
 • בצעו כוונונים בזמן אמת במצב המצלמה Pro Camera UI עם שליטה באיזון הלבן, ב-ISO, במהירות הצמצם ובזמני חשיפה של עד 10 שניות

שחור-לבן

ביטוי מסוג אחר לגמרי

אומרים שתמונה שווה אלף מילים.

במצב מונוכרום טבעי, התמונה מצולמת אוטומטית בשחור לבן במקום לערוך אותה לאחר הצילום. שיטה ייחודית זו מאפשרת הפקה של צילומים חדים בשחור לבן עם ירידה לרזולוציות פרטים מדהימות.

 • עבור בקלות למצב מונוכרום מתוך אפליקציית המצלמה
 • שלושה חיישני מונוכרום f/1.8 המאפשרים שימוש במצב מונוכרום טבעי

עיצוב וביצועים

מצוינות

אמנות היא תהליך של ליטוש ועידון, תוך הסרת כל מה שלא נחוץ, עד שנשאר משהו טהור ועוצמתי. סיירו בין השכבות של Nokia 9 PureView כאן.

טעינה אלחוטית Qi

טעינה אלחוטית מופעלת

עובי של 8 מ"מ בלבד

מארז חזק מאלומיניום ממוכן

חיישן טביעות אצבע תת-מסכי

לביטול נעילה בקלות

מסך וצליל

תענוג אמתי לחושים

חוויית צפייה שעושה כבוד לצילומים שלך: Nokia 9 PureView מגיע עם צג pOLED QHD מקצה לקצה בגודל "5.99 ברזולוציית 2K. הודות לטכנולוגיית PureDisplay, תוכלו ליהנות מצבעים מדויקים ומתצוגת מסך משופרת גם באור השמש.

 • תמיכת HDR10 מאפשרת לך ליהנות מהתכנים העדכניים ביותר ברמת פירוט טובה יותר, בחדות גבוהה יותר ובצבעים מדויקים יותר
 • צלמו סרטוני HDR באיכות 4K עם אודיו מרחבי, כדי להשיג את השכבה הנוספת שתסחף את הצופים
 • עם Qualcomm® aptX™‎, לקבלת שמע באיכות גבוהה ברמקולים ובאוזניות בטכנולוגיית Bluetooth®‎

תוכנה: מערכת הפעלה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

 • ערכת נושא כהה
 • תשובות חכמות
פרטים נוספים על Android 10

תוכנה: חוויה

Android One

ד בנוסף, עם עדכוני אבטחה ושדרוגי תוכנה סדירים, Nokia 9 PureView יישאר מאובטח ועדכני כדי לאפשר לך עוד הרבה צילומים!

 • Google Photos עם אחסון תמונות חינמי, בלתי מוגבל ובאיכות גבוהה3.
 • עדכוני תוכנה במשך שנתיים; עדכוני אבטחה חודשיים במשך שלוש שנים.
 • בצע פעולות באמצעות קולך בלבד עם Google Assistant‏‏4.

Nokia 9 PureView

זוכה: פרס Good Design®‎ לשנת 2019

פרס Good Design לשנת 2019 הוענק על-ידי "Chicago Athenaeum: מוזאון לאדריכלות ועיצוב" למכשיר Nokia 9 PureView בקטגוריית האלקטרוניקה הודות לעיצוב המתקדם, למהימנות, לתכונות החדשניות שלו ולחוויית השימוש המאובטח של Android.

לסקירת הפרופיל של Good Design

המחקר של Counterpoint

שנה שנייה במקום הראשון בדירוגי מהימנות*

"Nokia מובילה בדירוגי מהימנות המבוססים על היבטי תוכנה, עדכוני אבטחה ואיכות גרסאות Build"

הודות לעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים ושדרוגי תוכנת Android™‎ למשך שנתיים, שוב תופסים הסמארטפונים של Nokia את המקום הראשון בדירוגי המהימנות של Counterpoint Research לשנת 2020. ועם תוצאות בדיקת מכשירים גבוהות מהממוצע בענף, אנחנו גם נמצאים לפני מותגי סמארטפון אחרים בכל הנוגע לאיכות גרסאות Build. למידע נוסף, ניתן לעיין במחקר.

logo-Counterpoint-black-180px
לקריאת המחקר

Qualcomm Snapdragon

תמיד HDR

חמש המצלמות ב-Nokia 9 PureView סימולטנית יחד לצילום חמש תמונות בו-זמנית. לאחר מכן, התמונות מועברות אל פלטפורמת Qualcomm® Snapdragon™ 845 לניידים, המשתמשת ביכולות רבות-עוצמה של עיבוד מקביל כדי למזג אותן לתמונת HDR אחת חדה וברורה.

צפו עכשיו

Qualcomm Snapdragon

מחשבים את הנתונים שמאחורי העומק

Nokia 9 PureView מסוגל לצלם מפת עומק מלאה של 12 מגה-פיקסל עם עד 1200 שכבות. יחידת העיבוד הגרפי בפלטפורמת Qualcomm® Snapdragon™ 845 לניידים מעבדת את כמות הנתונים העצומה הזו על מנת לאפשר לך לכוונן את נקודת הפוקוס לאחר הצילום.

צפו עכשיו

אין מה להפסיד, יש הרבה מה להרוויח. כדאי להירשם לקבלת החדשות וההצעות הכי עדכניות לגבי הטלפון של Nokia.

Android,‏ Google וסימנים וסמלים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC‏. ‏Adobe Photoshop Lightroom‎ הוא סימן מסחרי רשום או סימן מסחרי של Adobe בארה"ב ו/או במדינות אחרות. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. USB Type-C™‎ ו-USB-C™‎ הם סימנים מסחריים של USB Implementers Forum.

1מערכת המצלמות מורכבת משני חיישני צבעים, שפועלים במקביל לשלושה חיישנים מונוכרומטיים בעלי רמת רגישות גבוהה במיוחד. כל חיישן מונוכרומטי מסוגל ללכוד בערך פי 2.9 מכמות האור ביחס לחיישן צבעים טיפוסי של טלפון חכם. חיישן המצלמה בסמארטפון מתייחס לחיישן צבעים בודד (12 מגה-פיקסל, 1.25um‏, F/1.8). 2 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון. 3Free storage at high quality, requires Google account and internet connection. Not applicable for RAW/DNG format files. 4Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת [https://support.google.com/assistant](https://support.google.com/assistant). 5מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.