Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Heart Longevity Plant Arrow right Play

Explore the latest Nokia phones

Przejdź do treści głównej

Aby zminimalizować opóźnienie, złóż zamówienie do 23.12 w południe, ponieważ okres świąteczny wpłynie na czasy dostaw w dniach 23.12–27.12 i 31.12–2.01.

Nokia C12Uwieczniaj więcej wspomnień smartfonem Nokia C12

Chwytaj wyjątkowe chwile przy użyciu trybów nocnego i portretowego dostępnych w aparacie przednim i tylnym. Oglądaj je na ekranie HD+ o przekątnej 6,3 cala.

love it

Czas, by telefon zaczął wywoływać pozytywne emocje

trust it

Zaufanie dzięki comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń

keep it

Bardziej rygorystyczne testy niż w przypadku większości urządzeń w branży

Seria Nokia XTelefony, na których można długo polegać

To też może Ci się spodobać

Zobacz wszystkie smartfony

Rodzinna przygoda

Zapytaliśmy ludzi na całym świecie, jaka przygoda zbliży ich rodziny. Zobacz wyniki zarejestrowane w całości na telefonach Nokia.

To też może Ci się spodobać

Zobacz wszystkie telefony z funkcjami podstawowymi

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum.

¹ Zasięg sieci 5G jest ograniczony, a technologia 5G może nie być obsługiwana przez macierzystego dostawcę usług sieciowych. Rzeczywista szybkość zależy od sieci i innych czynników.