nokia android 10 — logo

Telefony Nokia z systemem Android™ 10

Prywatność, zabezpieczenia, łatwość obsługi i równowaga cyfrowa — dzięki tym wszystkim funkcjom Android 10, czyli najnowsza wersja systemu operacyjnego Android, stanowi znaczący krok naprzód.

Funkcje

Nadeszła nowa fala innowacji

Dzięki wielu nowym funkcjom i zmianom wprowadzonym w różnych obszarach system operacyjny Android 10 na pewno ułatwi Ci maksymalne wykorzystanie możliwości smartfona Nokia.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Oprogramowanie

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia nieprzerwanie stają się lepsze. Uaktualnienia oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata — dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając innych producentów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Przeczytaj raport z badaniaPrzeczytaj raport z badaniaPrzeczytaj raport z badania

Wzmacniacz dźwięku

Usłysz różnicę

Wzmacniacz dźwięku sprawi, że mowa i dźwięki zabrzmią nieco wyraźniej1. Funkcja ta podnosi jakość audio podczas korzystania ze słuchawek, wzmacniając, filtrując i dostrajając dźwięk zgodnie z Twoimi preferencjami.

Cyfrowy dobrostan

Idealna równowaga

Wprowadź w życiu swoim i swojej rodziny zdrowe nawyki dotyczące korzystania z technologii cyfrowych. Bezpośrednio w ustawieniach telefonu znajdziesz wbudowaną funkcję kontroli rodzicielskiej Family Link, a czasomierze witryn i aplikacji zapewnią Ci lepszą kontrolę nad własną cyfrową równowagą.

Poznaj funkcje
Poznaj funkcje

1 W celu uzyskania dostępu do funkcji wzmacniacza dźwięku może być wymagane ręczne pobranie aplikacji Wzmacniacz dźwięku, opublikowanej przez firmę Google LLC w sklepie Google Play. Do pobrania aplikacji wymagane jest konto Google i połączenie internetowe. Podczas pobierania zaleca się korzystanie z połączenia Wi-Fi, ponieważ korzystanie z danych komórkowych może się wiązać z dodatkowymi opłatami.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

* According to 2020 study by Counterpoint Research.