Discover Android 9 Pie

‌‌

Android™ 9 Pie

Telefony Nokia z systemem Android 9 Pie

Zaawansowana sztuczna inteligencja do Twoich usług. System Android 9 Pie przystosowuje się do Ciebie i do Twojego sposobu korzystania ze smartfona Nokia, stopniowo ucząc się Twoich preferencji oraz zapewniając szybsze i płynniejsze działanie telefonu.

Czysty Android

Akcje w aplikacjach

Poznaj

Sprzęt

Na Twój sposób

Sprzęt

Na Twój sposób

Bateria adaptacyjna uczy się, jak korzystasz z ulubionych aplikacji, i przyznaje im wyższy priorytet niż aplikacjom używanym rzadziej, wydłużając żywotność baterii. A jeśli zależy Ci na idealnych ustawieniach ekranu, system Android 9 Pie zawiera funkcję jasności adaptacyjnej, która uczy się i automatycznie reguluje jasność odpowiednio do Twoich preferencji.

Wycinki

Więcej informacji — szybciej

Niezależnie od tego, czy sprawdzasz fakty, przeglądasz rozkłady jazdy, czy zamawiasz jedzenie, funkcja wycinków przyspiesza znajdowanie potrzebnych informacji. Automatycznie wydobywa ona najlepsze i najbardziej pasujące części Twoich ulubionych aplikacji.

Interfejs użytkownika

W łatwy sposób

Android 9 Pie oferuje udoskonalony interfejs użytkownika z lepszymi zabezpieczeniami i intuicyjną nawigacją. Skorzystaj z gestów zamiast przycisków, aby ułatwić i przyspieszyć przełączanie między aplikacjami.

Cyfrowy dobrostan

Lepsza jakość życia

Dowiedz się bardziej szczegółowo, jak korzystasz ze smartfonu Nokia — poznaj liczbę otrzymywanych powiadomień, ilość czasu spędzanego w aplikacjach i częstotliwość sprawdzania telefonu. Możesz łatwo ustawiać dzienne limity lub w dowolnej chwili włączyć tryb Nie przeszkadzać i zapomnieć o telefonie.