‌‌

Android™ 9 Pie

Telefony Nokia z systemem Android 9 Pie

Zaawansowana sztuczna inteligencja do Twoich usług. System Android 9 Pie przystosowuje się do Ciebie i do Twojego sposobu korzystania ze smartfona Nokia, stopniowo ucząc się Twoich preferencji oraz zapewniając szybsze i płynniejsze działanie telefonu.

Battery_icon.svg
Na Twój sposób

Bateria adaptacyjna uczy się, jak korzystasz z ulubionych aplikacji, i przyznaje im wyższy priorytet niż aplikacjom używanym rzadziej, wydłużając żywotność baterii. A jeśli zależy Ci na idealnych ustawieniach ekranu, system Android 9 Pie zawiera funkcję jasności adaptacyjnej, która uczy się i automatycznie reguluje jasność odpowiednio do Twoich preferencji.

Apps_actions_icon.svg
Akcje w aplikacjach

Funkcja akcji w aplikacjach, dostępna wyłącznie w Android One i smartfonie Google Pixel, przewiduje, co za chwilę będziesz robić, umożliwiając szybsze przejście do kolejnego zadania. Przykładowo telefon automatycznie przystosowuje się do sytuacji w trakcie porannej jazdy do pracy, podczas pracy lub w chwili podłączenia słuchawek.

Wycinki

Więcej informacji — szybciej

Niezależnie od tego, czy sprawdzasz fakty, przeglądasz rozkłady jazdy, czy zamawiasz jedzenie, funkcja wycinków przyspiesza znajdowanie potrzebnych informacji. Automatycznie wydobywa ona najlepsze i najbardziej pasujące części Twoich ulubionych aplikacji.

Interfejs użytkownika

W łatwy sposób

Android 9 Pie oferuje udoskonalony interfejs użytkownika z lepszymi zabezpieczeniami i intuicyjną nawigacją. Skorzystaj z gestów zamiast przycisków, aby ułatwić i przyspieszyć przełączanie między aplikacjami.

Cyfrowy dobrostan

Lepsza jakość życia

Dowiedz się bardziej szczegółowo, jak korzystasz ze smartfonu Nokia — poznaj liczbę otrzymywanych powiadomień, ilość czasu spędzanego w aplikacjach i częstotliwość sprawdzania telefonu. Możesz łatwo ustawiać dzienne limity lub w dowolnej chwili włączyć tryb Nie przeszkadzać i zapomnieć o telefonie.

Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google i inne są znakami towarowymi firmy Google LLC. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.