Nokia 1.3

‌‌

Nokia 1.3

Znacznie więcej

Zarejestruj się

Ekran

Większy, jaśniejszy, odważniejszy

Na dużym ekranie HD+ o przekątnej 5,71 cala i ulepszonej jasności wszystko zobaczysz wyraźnie — nawet na zewnątrz.

Android™️ 10 (wersja Go)

Do startu, gotowi, start!

Najnowszy system Android 10 (wersja Go) pozwala na szybsze i bezpieczniejsze załatwianie spraw. A możliwość przyszłego zainstalowania systemu Android 11 (wersja Go) daje pewność, że w telefonie przez długi czas będziesz mieć dostęp do najnowszych rozwiązań.

Sprawdź

Google Go

Celujesz, skanujesz, wiesz.

Dzięki funkcji Google Lens Go możesz bliżej poznawać otaczający Cię świat. Po prostu wyceluj aparat w niezrozumiały tekst i go zeskanuj, a telefon odczyta go na głos lub przetłumaczy z języka obcego.

Fotografowanie ze wsparciem sztucznej inteligencji

Rozświetl noc

Fotografujesz po zachodzie słońca? Nie ma problemu. Oparte na sztucznej inteligencji zaawansowane funkcje fotografowania przy słabym oświetleniu sprawiają, że możesz robić jasne, szczegółowe zdjęcia nawet wtedy, gdy na zewnątrz zapadną ciemności.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Gallery Go

Szybsze znajdowanie zdjęć

Automatycznie porządkująca obrazy funkcja Gallery Go sprawia, że poruszanie się po galerii jest teraz wyjątkowo łatwe. Ponadto zdjęcia możesz edytować jednym stuknięciem.

bateria

Energia na cały dzień. Co dzień.

Dzięki baterii, która nie narzuca ograniczeń, z telefonem Nokia 1.3 możesz zrobić więcej. Jego bateria o pojemności 3000 mAh1 zapewnia niezbędną energię od wschodu do zachodu słońca2.

Przycisk Asystenta Google³

Najszybszy sposób dostępu do usługi Asystenta Google

Osobny przycisk Asystenta Google sprawia, że przy użyciu samego głosu możesz sprawdzać pogodę, dzwonić do znajomych, wyświetlać aktualne informacje i wykonywać wiele innych czynności.

Procesor

Energia na miarę wyzwań

Nokia 1.3 zapewnia wymaganą szybkość dzięki zoptymalizowanemu procesorowi Qualcomm® 215 Mobile Platform.

Wzornictwo

Solidna budowa. Zachwycające wykończenie.

Urządzenie zainspirowane skandynawską tradycją wzornictwa — łączące elegancki szklany panel przedni oraz wytrzymały tył z nanotekstur 3D — cechuje się zarówno pięknem, jak i solidną budową. Do wyboru są 3 zachwycające kolory — zielony, piaskowy i czarny matowy.

Funkcje

Nokia 1.3

Telefon Nokia 1.3 można scharakteryzować krótkim hasłem: znacznie więcej. Mieszczący więcej treści duży wyświetlacz HD+ o przekątnej 5,71 cala, funkcje fotograficzne umożliwiające robienie znakomitych zdjęć przy słabym oświetleniu po zachodzie słońca oraz całodzienna bateria, która zapewnia energię na dłużej. Do tego system Android 10 (wersja Go) pozwalający załatwiać sprawy szybciej i bezpieczniej.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Na wyświetlaczu HD+ 5,71 cala zobaczysz każdy szczegół.

bateria

bateria

Bateria o pojemności 3000 mAh1 zapewnia energię na cały dzień.

Aparat

Aparat

Znakomite zdjęcia przy słabym oświetleniu dzięki funkcjom sztucznej inteligencji.

Android™️ 10 (wersja Go)

Android™️ 10 (wersja Go)

Szybkość i zabezpieczenia, które z czasem stają się coraz lepsze.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych.

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się z upływem czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

2Bateria została poddana przez firmę HMD Global całodziennemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

(