Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Arrow right

Nokia 105 new model

Telefony z funkcjami podstawowymi
Nokia 105

Pozostań w kontakcie i rozmawiaj dłużej.

Kolor

Porozmawiaj z każdym

Obejrzyj teraz

Nokia 105

Dzięki najnowszemu telefonowi Nokia 105 możesz porozmawiać z każdym. Bateria o długim czasie działania umożliwia jeszcze dłuższe rozmowy, a nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort niezależnie od tego, ile trwa pogawędka. Obudowa z poliwęglanu jest stylowa i solidna, a jej fabryczne barwienie w masie zmniejsza widoczność zarysowań. Pamięć telefonu pomieści nawet 2000 kontaktów i 500 SMS-ów. A kiedy nie rozmawiasz, możesz się rozluźnić dzięki kilku grom lub słuchając radia.

Pełne dane techniczne

bateria

Rozmowy od świtu do zmierzchu

Bateria o długim czasie działania sprawia, że możesz rozmawiać całymi godzinami. O jeden powód do pożegnania mniej...

Radio

Czas na radio

Podłącz słuchawki do gniazda 3,5 mm i słuchaj muzyki, wiadomości oraz transmisji sportowych w podróży przy użyciu wbudowanego radia1.

Gry

Snake — moc wspomnień

Gdy skończysz rozmawiać, zrób sobie przerwę i zagraj w grę Snake na wyświetlaczu o przekątnej 1,77 cala. Do dyspozycji masz też cztery inne fabryczne gry Gameloft, w tym Tetris, Sky Gift i Airstrike. To niekończąca się rozrywka w podróży.

Latarka

Niech się stanie światło

Dzięki wbudowanej latarce, która oświetli Ci drogę, ciemność już nigdy Cię nie zaskoczy.

Wzornictwo

Optymalne połączenie

Z połączenia nowoczesności i trwałości powstał solidny telefon o ergonomicznych konturach, dzięki którym idealnie leży w dłoni.

Kolor

Trwałe kolory

Obudowa telefonu jest barwiona w masie, co zmniejsza widoczność zarysowań, oraz dostępna w różnych wersjach kolorystycznych — czarnej i niebieskiej.

Obudowa poliwęglanowa

Solidna konstrukcja

Dzięki trwałej poliwęglanowej obudowie telefon Nokia 105 jest solidny — i taki pozostaje niezależnie od sposobu użytkowania.

Klawiatura

Wciskaj właściwe przyciski

Oddzielne klawisze na klawiaturze typu wyspowego zwiększają użyteczność oraz ułatwiają wybieranie numerów i pisanie SMS-ów.

Pojemność

Zapisz wszystko

Dzięki pojemności aż do 2000 kontaktów dla każdego starczy miejsca. Ponadto w pamięci zmieści się 500 SMS-ów, więc masz też mnóstwo miejsca na wiadomości.

Nokia 105

Laureat: iF DESIGN AWARD 2020

Zgodnie z decyzją hanowerskiej organizacji iF International Forum Design GmbH telefon Nokia 105 został niedawno laureatem znanej na całym świecie nagrody z dziedziny wzornictwa iF DESIGN AWARD.

Zobacz profil nagrody iF DESIGN

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Zakres oferty może się różnić, należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Korzystanie z radia FM wymaga zgodnego zestawu słuchawkowego, który może być sprzedawany oddzielnie.

2 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.