Nokia 105 new model

‌‌

Nokia 105

Porozmawiaj z każdym

Zarejestruj się

Bateria

Rozmowy od świtu do zmierzchu

Bateria o długim czasie działania sprawia, że możesz rozmawiać całymi godzinami. O jeden powód do pożegnania mniej...

Wzornictwo

Optymalne połączenie

Z połączenia nowoczesności i trwałości powstał solidny telefon o ergonomicznych konturach, dzięki którym idealnie leży w dłoni.

Zobacz konstrukcję
Zobacz konstrukcję
Zobacz konstrukcję

Pojemność

Zapisz wszystko

Dzięki pojemności aż do 2000 kontaktów dla każdego starczy miejsca. Ponadto w pamięci zmieści się 500 SMS-ów, więc masz też mnóstwo miejsca na wiadomości.

Funkcje

Gry, radio, latarka

Nokia 105

Dzięki najnowszemu telefonowi Nokia 105 możesz porozmawiać z każdym. Bateria o długim czasie działania umożliwia jeszcze dłuższe rozmowy, a nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort niezależnie od tego, ile trwa pogawędka. Obudowa z poliwęglanu jest stylowa i solidna, a jej fabryczne barwienie w masie zmniejsza widoczność zarysowań. Pamięć telefonu pomieści nawet 2000 kontaktów i 500 SMS-ów. A kiedy nie rozmawiasz, możesz się rozluźnić dzięki kilku grom lub słuchając radia.

Zarejestruj się
Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Zakres oferty może się różnić, należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Korzystanie z radia FM wymaga zgodnego zestawu słuchawkowego, który może być sprzedawany oddzielnie.

2 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.