Nokia 110

Nokia 110

Więcej rozmów. Więcej grania.

Zarejestruj się

Muzyka

Dźwięk na każdą chwilę

Teraz możesz mieć tysiące utworów w kieszeni dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3 i gniazdu karty MicroSD, które pozwala rozszerzyć pamięć nawet o 32 GB1. Do tego pojemna bateria sprawia, że możesz słuchać muzyki od świtu do zmierzchu.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Gry

Ustanów swój nowy rekord

Spraw sobie chwilę rozrywki w grze Snake. A jeśli zdołasz się oderwać od tego kultowego klasyka, do wyboru masz cztery równie wciągające gry typu try-and-buy, w tym Doodle Jump i Football Cup.

Aparat

Uwieczniaj otaczający świat

Widzisz coś zachwycającego? Uwiecznij to. Aparat tylny pozwala zamieniać chwile w niegasnące wspomnienia w postaci zdjęć lub nagrań wideo.

Wzornictwo

Solidny telefon. Solidny styl.

Telefon Nokia 110 został zaprojektowany tak, by sprostać codziennym wyzwaniom. Jest wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, a dzięki dopracowanej sylwetce idealnie leży w dłoni. Ponadto do wyboru są trzy wersje kolorystyczne, więc bez problemu dopasujesz go do swojego osobistego stylu.

bateria

Rozmawiaj, ile chcesz

Niech pogawędki trwają dłużej. Po pełnym naładowaniu baterii możesz rozmawiać nawet 14 godzin. A gdy skończysz, po prostu naładuj baterię zwykłą ładowarką ze złączem Micro USB.

Funkcje

Nokia 110

Odtwarzacz MP3, radio FM2, Snake i inne atrakcyjne gry to sposób na rozrywkę przez cały dzień. Bateria o długim czasie działania zapewnia ciągłość zabawy i kontaktów z innymi. A aparat tylny ułatwia uwiecznianie otaczającego Cię świata. Ten telefon autentycznie współgra z Twoim stylem życia.

Muzyka

Muzyka

Słuchaj własnej muzyki lub lokalnych stacji radiowych2.

Gry

Gry

Fabrycznie zainstalowana pełna wersja gry Snake oraz gry typu try-and-buy.

Trwałość

Trwałość

Obudowa z wytrzymałego poliwęglanu o kształcie, dzięki któremu wygodnie leży w dłoni.

bateria

bateria

Nawet 14-dniowy czas rozmów po jednym naładowaniu baterii.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Kartę pamięci należy kupić oddzielnie.

2Korzystanie z radia FM wymaga zgodnego zestawu słuchawkowego, który może być sprzedawany oddzielnie.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

4 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.