Nokia 2.2

‌‌

Nokia 2.2

Innowacyjna sztuczna inteligencja

Zarejestruj się

Android™

Po prostu coraz lepiej

Nokia 2.2 to telefon z certyfikatem Android One, który ma wbudowane najnowsze środowisko systemu Android 9 Pie. Dwuletni dostęp do uaktualnień systemu operacyjnego i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez okres 3 lat sprawiają, że telefon zawsze jest w najwyższej formie.

Brak spowalniających pracę zbędnych elementów i oprogramowania innych firm oraz sztuczna inteligencja, która uczy się nawyków użytkownika, zapewniają czyste środowisko systemu Android dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Google Assistant

Pomoc w domu lub poza nim — za jednym dotknięciem

Przycisk usługi Google Assistant1 to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Dowiedz się więcej

Aparat

Lepsze widzenie w ciemności

Teraz możesz oswoić ciemność, ponieważ aparat tylny o rozdzielczości 13 Mpix z zaawansowaną technologią fotografowania w słabym oświetleniu robi lepsze zdjęcia niezależnie od warunków oświetleniowych.

Poznaj więcej funkcji

Obudowy Xpress-on

Xpress yourself

Dzięki wymiennym obudowom Nokia Xpress-on łatwo znajdziesz własny styl. Obudowy cechują się tą samą precyzją i dbałością o szczegóły co oryginalna obudowa telefonu oraz są łatwo wymienne, więc możesz dopasować wygląd telefonu do swojego aktualnego nastroju.

Wzornictwo

Wysoka jakość. Zachwycające wzornictwo.

Telefon ten powstał w Europie, dlatego spełnia najwyższe standardy jakości. Wytrzymały poliwęglanowy korpus oraz wykończenie o dużym połysku tworzą idealną harmonię piękna i siły.

Nokia 2.2

Dzięki najnowszej technologii sztucznej inteligencji i systemowi Android 9 Pie telefon już od wyjęcia z pudełka robi wrażenie. A comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń sprawiają, że z czasem staje się jeszcze lepszy. Wyświetlacz HD+ 5,71 cala i oparte na sztucznej inteligencji funkcje fotograficzne do słabego oświetlenia zapewnią jeszcze lepszy wygląd wszystkim Twoim zdjęciom. A zatem do dzieła: naciśnij przycisk Google Assistant i powiedz „Zrób selfie!”.

Zarejestruj się
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Google, Android, Google Lens, powiązane logo i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

2 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

*Xpress-on covers sold separately.