‌‌

Nokia 2.2

Innowacyjna sztuczna inteligencja

Zarejestruj się

Android™

Po prostu coraz lepiej

Nokia 2.2 to telefon z certyfikatem Android One, który ma wbudowane najnowsze środowisko systemu Android 9 Pie. Dwuletni dostęp do uaktualnień systemu operacyjnego i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez okres 3 lat sprawiają, że telefon zawsze jest w najwyższej formie.

Brak spowalniających pracę zbędnych elementów i oprogramowania innych firm oraz sztuczna inteligencja, która uczy się nawyków użytkownika, zapewniają czyste środowisko systemu Android dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Google Assistant

Pomoc w domu lub poza nim — za jednym dotknięciem

Przycisk usługi Google Assistant1 to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Dowiedz się więcej

Aparat

Lepsze widzenie w ciemności

Teraz możesz oswoić ciemność, ponieważ aparat tylny o rozdzielczości 13 Mpix z zaawansowaną technologią fotografowania w słabym oświetleniu robi lepsze zdjęcia niezależnie od warunków oświetleniowych.

Dowiedz się więcej

Obudowy Xpress-on

Xpress yourself

Dzięki wymiennym obudowom Nokia Xpress-on łatwo znajdziesz własny styl. Obudowy cechują się tą samą precyzją i dbałością o szczegóły co oryginalna obudowa telefonu oraz są łatwo wymienne, więc możesz dopasować wygląd telefonu do swojego aktualnego nastroju.

Wzornictwo

Wysoka jakość. Zachwycające wzornictwo.

Telefon ten powstał w Europie, dlatego spełnia najwyższe standardy jakości. Wytrzymały poliwęglanowy korpus oraz wykończenie o dużym połysku tworzą idealną harmonię piękna i siły.

Nokia 2.2

Dzięki najnowszej technologii sztucznej inteligencji i systemowi Android 9 Pie telefon już od wyjęcia z pudełka robi wrażenie. A comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń sprawiają, że z czasem staje się jeszcze lepszy. Wyświetlacz HD+ 5,71 cala i oparte na sztucznej inteligencji funkcje fotograficzne do słabego oświetlenia zapewnią jeszcze lepszy wygląd wszystkim Twoim zdjęciom. A zatem do dzieła: naciśnij przycisk Google Assistant i powiedz „Zrób selfie!”.

Zarejestruj się
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Google, Android, Google Lens, powiązane logo i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

2 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

*Xpress-on covers sold separately.