Shopping bag with items Facebook Google Warning Arrow upward HMD Global Location External link small Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Mastercard Camera Display 6.5 inches 6.5 Android One Battery Arrow right small

Nokia 2.4

Nokia 2.4
Nokia 2.4
Nokia 2.4

Inteligentne fotografowanie i inteligentna bateria w połączeniu z dużym ekranem.

579,00 zł

Nokia 2.4
Nokia 2.4
Nokia 2.4
Kolor
Model
2 GB pamięci RAM, 32 GB Pamięć, Dual SIM
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki

Ten produkt może zostać wysłany w ciągu 48 godzin, jeśli zostanie zamówiony w dniu roboczym.

Nokia 2.4

Nokia 2.4 dopasowana do Ciebie. Korzystaj z telefonu nawet przez 2 dni bez ładowania dzięki baterii adaptacyjnej, rób szczegółowe nocne zdjęcia ze wspomaganiem SI i wygodnie odblokowuj telefon — odciskiem palca lub spojrzeniem. Na imponującym 6,5-calowym ekranie HD+ 20:9 Twoje historie ożyją. Ponadto smarton Nokia 2.4 jest gotowy na system Android 11 i jego przyszłe wersje, zapewniając uaktualnienia Androida przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Pełne dane techniczne

Aparat

Po zmierzchu rób zdjęcia w trybie nocnym, a selfie — w trybie portretu.

Wyświetlacz

Cokolwiek chcesz zrobić, zrób to z rozmachem — na 6,5-calowym ekranie HD+.

Android One

Korzystaj z aktualizacji zabezpieczeń i funkcji Androida przez kolejne lata.

bateria

Inteligentniejsza bateria oznacza mniej ładowania i nawet 2 dni żywotności.

Większy, inteligentniejszy, idealnie dopasowany

Obejrzyj teraz

Tryb nocny

Szczegóły w ciemności

Warte uchwycenia momenty zdarzają się również nocą. Tryb nocny z zaawansowanymi funkcjami scalania obrazów i nakładania ekspozycji umożliwia uchwycenie żywych szczegółów nawet przy słabym oświetleniu.

Tryb portretowy

Uśmiech!

Zostań dyrektorem artystycznym swojego życia: w trybie Portretu możesz korzystać z niestandardowych kształtów i rozmytych teł. Ponadto dzięki nowemu edytorowi portretów możesz zmieniać ostrość i edytować zdjęcia długo po ich zrobieniu.

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Działa i działa

Korzystaj z Nokia 2.4 nawet przez 2 dni po jednym naładowaniu1. Bateria adaptacyjna 4500 mAh2 wspomagana sztuczną inteligencją nadaje priorytet najczęściej wykorzystywanym aplikacjom, dzięki czemu możesz dalej robić to, co lubisz.

Pełny ekran HD+ o przekątnej 6,5 cala

Mierz wysoko

Oglądaj, ucz się i twórz na pełnym 6,5-calowym wyświetlaczu HD+ z wycięciem do selfie, aby zyskać większy komfort wizualny.

czytnik linii papilarnych

Łatwy dostęp

Odblokuj urządzenie szybko i łatwo za pomocą wygodnego czytnika linii papilarnych lub skorzystaj z funkcji odblokowywania twarzą wspomaganej sztuczną inteligencją — dzięki temu zyskasz pewność, że z telefonu korzystasz tylko Ty.

Wzornictwo

Silne fińskie korzenie

Powłoka z nanotekstur 3D sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni i nadaje mu zachwycający, nordycki wygląd. Natomiast odlewana ciśnieniowo metalowa obudowa z polimerową warstwą zewnętrzną sprawia, że urządzenie jest wygodne w użytkowaniu i solidne.

Android One

Gotowy na przyszłość

Korzystaj z czystego środowiska oprogramowania o usprawnionym interfejsie i bez zasobożernych aplikacji (bloatware). Nie przegapisz żadnych najnowszych funkcji oprogramowania Android™ dzięki comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń przez 3 lata i aktualizacjom oprogramowania przez 2 lata.

Przycisk Asystenta Google³

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Google Assistant na telefonie komórkowym jest zawsze z Tobą. Możesz załatwiać swoje sprawy głosowo — zarządzać zadaniami, tworzyć listy i uzyskiwać wskazówki w podróży — po naciśnięciu przycisku.

Badanie firmy Counterpoint

Drugi rok na 1. pozycji w rankingu zaufania⁵

„Nokia liderem rankingu zaufania na podstawie ocen oprogramowania, aktualizacji zabezpieczeń i jakości wykonania”

Dzięki zapewnianym przez okres 3 lat comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń i dostarczanym przez 2 lata uaktualnieniom systemu Android™ smartfony Nokia ponownie trafiły na szczyt rankingu zaufania opracowanego przez firmę Counterpoint Research, tym razem za rok 2020. Ponadto nasze standardy testowania urządzeń, przewyższające przeciętne kryteria branżowe, pozwoliły nam wyprzedzić inne marki smartfonów pod względem jakości wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z raportem z badań.

logo-Counterpoint-black-180px

Przeczytaj raport z badania

HMD Connect

Karta SIM do transmisji danych w podróży z oszczędnościami do 70% w ponad 150 krajach.

Dowiedz się więcej

Nic do stracenia, mnóstwo do zyskania. Otrzymuj najnowsze aktualności i oferty dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Google, Android i inne powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia. Żywotność baterii w znacznym stopniu zależy od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.