Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Flip phone Music Hearing aid Battery

Nokia 2660 Flip

Przejdź do treści głównej

Nokia 2660 Flip

Bliscy jeszcze bliżej

Dlaczego Nokia

Łatwiejsze rozmawianie i przesyłanie wiadomości

Pozostawaj w kontakcie z osobami, na których Ci zależy. Nokia 2660 Flip to niezawodność charakterystyczna dla marki Nokia dostępna w łatwym w obsłudze telefonie z klapką.

Niezawodność

Bliscy jeszcze bliżej

Dzięki baterii o żywotności rzędu dni możesz rozmawiać, ile tylko chcesz. Dostęp do kontaktów alarmowych za pośrednictwem osobnego przycisku.

Trwałość

Rygorystyczne testy trwałości

Telefon Nokia 2660 Flip przeszedł rygorystyczne testy zapewniające trwałość, a jego wytrzymała obudowa z poliwęglanu jest dostępna w trzech eleganckich kolorach¹.

Nokia 2660 Flip

Nokia 2660 Flip to telefon z klapką, który umożliwia jeszcze bliższe kontakty z najważniejszymi dla Ciebie osobami. Duży wyświetlacz, łatwy w użyciu interfejs i długa żywotność baterii wyjątkowo ułatwiają prowadzenie rozmów oraz pisanie wiadomości. Ustawienia głośności audio i zgodność z aparatami słuchowymi pomagają w odbiorze dźwięku. A przycisk alarmowy pozwala w razie potrzeby błyskawicznie skontaktować się z bliską osobą.

Pełne dane techniczne

Łatwa w obsłudze konstrukcja

Duże przyciski i duży ekran ułatwiają przesyłanie wiadomości i nawiązywanie połączeń.

Radio FM

Sport, muzyka i audycje – z zestawem słuchawkowym lub bez niego.

Zgodność z aparatami słuchawkowymi

Wraz z ustawieniami głośnego dźwięku zapewniającymi znakomitą jakość połączeń.

Zawsze łatwy kontakt

Bateria o żywotności rzędu dni. Dostęp do kontaktów alarmowych za pośrednictwem osobnego przycisku.

Big display and buttons of Nokia 2660 Flip

Ułatwienia dostępu

Duże przyciski. Duży wyświetlacz.

Duże przyciski oraz wyraźny wyświetlacz 2,8 cala z łatwym w obsłudze interfejsem sprawiają, że przesyłanie wiadomości i nawiązywanie połączeń jest wyjątkowo łatwe.

Emergency button of Nokia 2660 Flip

Przycisk alarmowy

Poczucie spokoju dzięki przyciskowi alarmowemu

Specjalny przycisk alarmowy umożliwia szybki kontakt nawet z 5 osobami z listy kontaktów. Jest on łatwo dostępny zarówno przy otwartym, jak i zamkniętym telefonie.

Favorite stations with FM radio on Nokia 2660 Flip

Radio FM

Your favorite broadcasts with FM Radio

Słuchaj przez słuchawki lub przez głośnik w trybie głośnomówiącym i ciesz się ulubionymi dyscyplinami sportu, utworami muzycznymi lub audycjami radiowymi w domu lub w podróży.

Charging cradle accessory with Nokia 2660 Flip

Akcesoria

Łatwiejszy sposób ładowania

Telefon Nokia 2660 Flip jest zgodny z podstawką ładującą², dzięki czemu możesz go przechowywać i ładować w jednym wygodnym miejscu.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

¹ Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji.

² Podstawka ładująca sprzedawana osobno.